Konflikt Seleny Gomez i Hailey Bieber

Kilka dni temu wspominaliśmy o Selenie Gomez, która planuje odpocząć od mediów społecznościowych i na jakiś czas znika z TikToka. Wszystko za sprawą konfliktu, który (po raz kolejny) pojawił się między byłą gwiazdą Disneya a Hailey Bieber. Przypomnijmy, że 30-letnia wokalistka i aktorka przed laty spotykała się z Justinem Bieberem, obecnym mężem 26-letniej celebrytki. Para tworzyła prawdziwe power couple lat 2010., a ich rozstanie było szeroko komentowane w mediach na całym świecie. Gdy Kanadyjczyk zaczął spotykać się z Hailey niedługo po zerwaniu z Seleną, pojawiały się głosy, że modelka „zabrała” chłopaka latynoskiej gwieździe. I choć same zainteresowane zapewniają, że między nimi wszystko w porządku, fani i fanki nadal doszukują się wzajemnej antypatii, której źródłem miałby być oczywiście autor hitu „One Less Lonely Girl”. 

Niedawno (wydawać by się mogło) dawno zażegnany konflikt znów zawładnął nagłówkami w mediach. Rzekoma niechęć stała się znów tematem dyskusji po tym, jak Selena Gomez skomentowała filmik, na którym Hailey otwarcie szydzi z Taylor Swift. Przykro mi, moja najdroższa przyjaciółka jest i zawsze będzie najlepsza w tej branży – napisała w komentarzu 30-latka, wywołując tym samym niemałe zamieszanie w sieci.

W rezultacie internauci i internautki zaczęli nazywać Hailey mean girl (z języka angielskiego – wredna dziewczyna) i masowo dawać unfollow na wszystkich platformach społecznościowych. To jednak nie wszystko – fani i fanki byłej gwiazdy Disneya zorganizowali/ły także bojkot najnowszej okładki australijskiej edycji magazynu „Vogue”, na którego okładce w tym numerze widnieje nie kto inny, jak Hailey Bieber. Co jednak ciekawe, nie tylko internauci i internautki biorą stronę Seleny, otwarcie dezaprobując zachowanie 26-letniej modelki.

Jennifer Lopez, Lady Gaga czy Jenna Ortega – te gwiazdy stają po stronie Seleny Gomez

Jak się okazuje, nie tylko fani Seleny Gomez zaangażowali się w konflikt artystki z Hailey Bieber. Wśród gwiazd również nie brakuje osób, które pokazały swoje wsparcie jednej ze stron wieloletniego sporu. Jedną z celebrytek, która natychmiast dała unfollow żonie Justina była Demi Lovato, która jako dziecko blisko przyjaźniła się z Gomez. Solidarność z koleżanką z Disneya okazała również Miley Cyrus. Poza tym swoje wsparcie okazały również Jennifer Lopez, Jenna Ortega czy Elizabeth Banks – wszystkie przestały obserwować modelkę i bliską przyjaciółkę Kendall Jenner.

O krok dalej poszła Lady Gaga, która odpowiedziała na filmik Seleny, w którym artystka mówi, że chciałaby być tak piękna, jak Bella Hadid. 

Ty jesteś już piękna, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Jesteś jedną z moich ulubionych kobiet na świecie – napisała Gaga.

Nie trzeba się domyślać, że słowa o wewnętrznym pięknie były subtelnym przytykiem w stronę zachowania żony Justina Biebera. 

Jak myślicie, to dopiero początek wojny między Seleną a Hailey, która podzieli gwiazdy?

Zobacz także: