Na początku 2023 roku do sieci trafiły doniesienia na temat nowej power couple w amerykańskim show-biznesie. Selena Gomez i Zayn Malik weszli do restauracji, trzymając się za ręce – czytaliśmy wówczas wiadomości serwisów zza oceanu, które za źródło newsa podawały wiadomość tekstową hostessy popularnej wśród gwiazd restauracji. Choć plotki nigdy nie zostały potwierdzone, w nowy potencjalny związek brytyjskiego muzyka i amerykańskiej artystki zaangażowana została była partnerka Zayna, Gigi Hadid. Gigi nie ma problemu z tym, że Zayn randkuje. Tak długo, jak jest szczęśliwy i pozostaje dobrym rodzicem dla ich córki, Gigi akceptuje każdą jego decyzję – podawał w tamtym czasie anonimowy informator serwisu „US Weekly”.

Dziś wiemy już, że z relacji Zayna i Seleny nic nie będzie. Nie oznacza to jednak, że serce artystki nie jest zajęte. Wręcz przeciwnie. Autorka hitu „Single Soon” potwierdziła, że jest w związku. Wiemy, kim jest nowy ukochany muzyczki.

Selena Gomez jest w związku

Selena Gomez jest w związku i tym razem mamy co do tego stuprocentową pewność. Plotki i doniesienia mediów na temat relacji Gomez z Bennym Blanco potwierdziła bowiem sama artystka, w typowy dla siebie sposób – w komentarzu w mediach społecznościowych. 31-latka odpowiedziała na post zamieszczony na jednym z fanpage'ów gwiazdy. Fani i fanki nie są zachwyceni relacją Seleny z Blanco, który nie tak dawno nazwał muzyczkę osobą „pozbawioną osobowości” i jasny sposób dają upust swoich emocji. Gomez postanowiła stanąć w obronie ukochanego.

Benny jest dla mnie wszystkim. Relacja z nim to najlepsze, co mnie spotkało. Jestem teraz najszczęśliwsza. Jeśli nie potraficie zaakceptować mojego szczęścia, mówcie co chcecie. Ja nie pozwolę, by wasze słowa dyktowały moim życiem. Jest lepszy niż ktokolwiek, z kim kiedykolwiek byłam. To fakt.

Artystka opublikowała także na InstaStory zdjęcie dłoni z pierścionkiem w kształcie litery B na serdecznym palcu. B jak Benny? Wszystko na to wskazuje.

Benny Blanco – kim jest nowy partner Seleny Gomez?

Benny Blanco to 35-letni amerykański producent muzyczny i autor tekstów piosenek, a prywatnie bliski przyjaciel Justina Biebera. Mężczyzna odpowiada m.in. za hity Eda Sheerana „Don't” czy „Castle on the Hill”. Blanco pisał też piosenki dla Justina Biebera, Maroon 5 czy Anne-Marie. Artysta podobno spotyka się z Seleną od ponad sześciu miesięcy.