Selena Gomez – (nie)zwykła gwiazda

Selena Gomez od dłuższego czasu udowadnia, że mocno wyróżnia się na tle większości gwiazd Hollywood. Aktorka i piosenkarka w ubiegłym roku otworzyła się przed swoimi fanami w niezwykle szczerym i intymnym dokumencie pt. „Selena Gomez: Nic o mnie beze mnie” (oryg. „Selena Gomez: My Mind & Me”). W filmie Aleka Keshishiana, który dokumentuje sześć lat jej życia, sławna artystka ze szczegółami opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. Dowiedzieliśmy się z niego chociażby, że między 2017 a 2019 roku gwiazda przeżyła poważny epizod psychotyczny, przez który na jakiś czas trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wykonawczyni hitu „Loose You To Love Me” zdobyła się także na bardzo osobiste wyznania dotyczące jej życia uczuciowego – dotyczące m.in. jej głośnego związku z Justinem Bieberem.

To była najlepsza rzecz, jaka mi się przydarzyła – powiedziała o szeroko komentowanym w mediach rozstaniu z piosenkarzem.

Selena Gomez w naturalnej wersji

O tym, jak ważna jest dla Seleny Gomez autentyczność, przekonać można się także zaglądając na jej profile w mediach społecznościowych. Fakt, że jest właścicielką firmy produkującej kosmetyki do makijażu, wcale nie przeszkadza jej bowiem w tym, by samej pokazywać się w fanom w naturalnym wydaniu.

W środę na oficjalnym Instagramie Seleny pojawił się nowy post, w którym możemy podziwiać ją nie tylko bez grama make-upu, ale i z jej naturalnymi, kręconymi włosami. W ciągu zaledwie kilku godzin od publikacji wpis z nieretuszowanymi zdjęciami Seleny Gomez zebrał ponad 5 milionów polubień i dziesiątki tysięcy komentarzy, stając się tym samym jednym z najpopularniejszych wpisów na jej profilu. Zachwytom internautów nie ma końca.

Naturalna piękność – pisze jedna z fanek.

Cudowna – komentuje inna osoba.

Inspiracja dla kobiet w każdym wieku  – czytamy w kolejnym komentarzu.

Zobacz także:

Fani Seleny nie omieszkali także zwrócić uwagi na fakt, że na swoich najnowszych zdjęciach gwiazda nie starała się ukryć niedoskonałości na twarzy.

Nie martwmy się pryszczami i traktujmy je jako naturalną część naszej twarzy – apeluje internautka pod postem Gomez.

Myślicie, że więcej gwiazd pójdzie wkrótce w ślady Seleny Gomez i zdecyduje się publikować w sieci swoje naturalne zdjęcia?