Selena Gomez była jedną z najpopularniejszych piosenkarek poprzedniej dekady. Jednak dobrych parę lat temu zrobiła sobie przerwę od śpiewania. Jej ostatni album „Rare” ukazał się w 2020 roku, 5 lat po popularnym „Revival”. Właśnie dostaliśmy informację, że artystka zaprezentuje nam swój nowy singiel, co może być też zwiastunem nowej płyty… Zobaczcie, co wiemy na ten temat!

Selena Gomez powraca z nowym singlem

Już od dłuższego czasu 31-latka wysyłała nam sygnały, które sugerowały, że jej nowa twórczość muzyczna jest już w drodze. Selena wstawiała posty, w których informowała nas o tym, że przebywa w studiu, a fanki i fani cały czas czekali na ogłoszenie tej jednej wiadomości – nowy album. I właśnie dostaliśmy wspaniałą nowinę. Co prawda nie ma jeszcze mowy o albumie, ale o nowym singlu. A co za tym idzie, prawdopodobne jest to, że możemy spodziewać się również płyty.

Gomez opublikowała na Instagramie post, w którym zdradza szczegóły nowej piosenki. Zobaczcie!

Od pewnego czasu wszyscy pytaliście o nową muzykę. Nie jestem jeszcze gotowa z SG3, ale chciałam wypuścić cool piosenkę, którą napisałam jakiś czas temu. Jest idealna na koniec lata. SINGLE SOON. 25 sierpnia. Zapiszczcie się do przedsprzedaży już teraz – napisała wokalistka.

Już wiecie, jaką datę zakreślić w kalendarzu. 25 sierpnia ukaże się nowy utwór Seleny Gomez! W poście artystka zawarła zdjęcie promocyjne i kilka innych, bardziej zza kulis. Czy to backstage z nagrywania teledysku? Przekonamy się niedługo. Nie możemy doczekać się aż usłyszymy nową piosenkę Sel i czekamy z niecierpliwością.

Na Instastory piosenkarki pojawiło się jeszcze jedno zdjęcie. Single.Soon - podpisała je. Widzimy na nim uśmiechniętą Selenę w różowej błyszczącej sukience. Znów rodzi się pytanie: czy to jeden z wielu outfitów, który zobaczymy w klipie?

selenagomez / instagram

Fanki i fani z utęsknieniem czekają na comeback Seleny Gomez

Ogłoszenie w niecałą dobę zebrało prawie 5 i pół miliona polubień, a w komentarzach posypały się słowa zachwytu. Fanki i fani nie ukrywają radości.

Zobacz także:

Jestem gotowa!!!!

WSZYSCY ZACHOWAJMY SPOKÓJ, TO SIĘ DZIEJE.

Jestem taka podekscytowana.

Nie mogę się doczekać.

Ona wróciła.