Status związkowy Seleny Gomez to jeden z najbardziej dyskutowanych tematów w mediach (szczególnie zagranicznych). Wokalistka otwarcie mówi o tym, że jest singielką i nie udało jej się znaleźć jeszcze idealnego mężczyzny. Bardzo często nagrywa humorystyczne filmiki na TikToku, w których przekazuje swoim fanom i fankom, jak wygląda jej życie miłosne. Jednak mimo jej zapewnień, że póki co żyje w pojedynkę, to od czasu do czasu widywana jest ona z różnymi facetami. Jeszcze niedawno mówiło się o jej relacji z Zaynem Malikiem czy Drew Taggartem. Nigdy jednak nie wspomniała nic na temat tych związków i wygląda na to, że są już przeszłością. Szczególnie że członek The Chainsmokers spotyka się z modelką Marianne Fonsecą.

Na początku lipca w amerykańskich mediach pojawiła się informacja, że gwiazda umawia się z Jeremym Allenem Whitem, czyli aktorem znanym z serialu „The Bear” (można go oglądać w Polsce na Disney+). Jednak plotki o tej relacji, jak szybko się zaczęły, tak też szybko się skończyły. Teraz mówi się, że Selena spotyka się z popularnym DJ-em. Ma to być Fred Again. Zobaczcie, czego udało nam się dowiedzieć na ten temat.

Selena Gomez ma nowego chłopaka? Została przyłapana z nim na kolacji

Autorka hitu „Same Old Love” i DJ spotkali się w jednej z restauracji w West Hollywood. Fani zaczęli zastanawiać się, co łączy tę dwójkę. Źródło serwisu Entertainment Tonight przekazało, że para pojawiła się w Barney’s Beanery około godziny 19:00 i zdawała się świetnie bawić. Jednak świadek wyznał, że siedzieli naprzeciwko siebie i nie było między nimi żadnego kontaktu fizycznego (przynajmniej w restauracji). Relacja wydawała się dość platoniczna.

Piosenkarka i aktorka udostępniła też zdjęcie z tego wyjścia na swoim Instastory, tym samym poinformowała swoich obserwujących i obserwujące o spotkaniu z DJ-em Fredem. Obydwoje wyglądali na bardzo zadowolonych ze swojego towarzystwa.

selenagomez / instagram

Nie wiadomo, jaki był charakter ich wyjścia. Czy była to randka, czy może… zwykłe spotkanie biznesowe. Muzyk kończy swoją trasę koncertową w UK i w październiku zawita do Ameryki Północnej. Możliwe jest więc, że artyści połączą siły, szczególnie, że wiemy o powrocie Gomez do studia.

Czekamy na rozwój tej relacji, jakakolwiek by ona nie była!

Zobacz także: