Selena Gomez jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd w show-biznesie. Znana z dobroci i naturalności, ostatnio pokazuje też swoją zabawną stronę i wykorzystuje do tego TikToka. Artystka często odnosi się tam do swojego życia miłosnego i związkowego, przez co fanki i fani mogą być na bieżąco. Zawsze jednak mówi o tych sprawach z dystansem. Tak jest i tym razem. Selena Gomez właśnie wróciła z kolejnym updatem dotyczącym jej statusu związku.

Selena Gomez zdradza, czy jest singielką w przezabawnym TikToku

Parę godzin temu na koncie wokalistki na TikToku pojawił się krótki filmik, w którym (po raz kolejny) otwiera się ona na temat swojego życia miłosnego. Oczywiście w żartobliwym dla niej stylu i z ogromnym dystansem. W wideo widzimy Selenę Gomez opatuloną w koce i swetry, siedzącą na boisku ze znajomymi i oglądającą mecz.

Jestem singielką! Jestem tylko trochę wymagająca, ale będę was baaardzo kochać! – krzyknęła do sportowców w filmie opublikowanym na jej TikToku.

Przypomnijmy, że Amerykanka niedawno łączona była z Bradem Peltzem, Drew Taggartem i w końcu z Zaynem Malikiem. 

Fanki i fani reagują na wyznanie Selny Gomez

Nagranie oczywiście od razu stało się viralem. W parę godzin zebrało ponad 3,5 miliona polubień i masę komentarzy. Niektórzy śmiali się razem ze swoją idolką i utożsamiali się z nią.

Moja królowa – napisała jedna użytkowniczka.

Mood – dodał ktoś inny.

To tak bardzo ja – czytamy dalej.

Mogę się utożsamić, Same, Real, To ja – brzmią inne komentarze.

Pojawiły się również takie, które dopytują o Zayna Malika, z którym 30-latka była łączona jeszcze niedawno.

Singielka???? Ale… Zayn? – napisała fanka w komentarzach.

Wygląda więc na to, że Selena i Zayn to już przeszłość, a ich relacja była albo wyssana z palca przez media, albo czymś bardzo krótkim i przelotnym. A może nigdy nie byli razem i jedynie się spotykali? 

Zobacz także:

Selena Gomez i Zayn Malik – tajemnicza relacja

Czy piosenkarze kiedykolwiek byli w ogóle razem? Nie jest to potwierdzone, ale według zagranicznych mediów - tak. Pierwszy raz o ich relacji dowiedzieliśmy się z TikToka, gdy Klarissa Garcia udostępniła screeny rozmowy ze swoją przyjaciółką, która pracuje w restauracji popularnej wśród gwiazd. Właśnie tam rzekomo pojawili się Gomez i Malik. Artyści oczywiście nigdy nie potwierdzili tych plotek, które wzbudziły ogromne zainteresowanie i poruszenie w mediach.

W sieci pojawiły się również informacje dotyczących tego, co o rzekomym związku sądzi Gigi Hadid – była partnerka piosenkarza i matka jego dziecka.

Gigi nie ma problemu z tym, że Zayn randkuje. Tak długo, jak jest szczęśliwy i pozostaje dobrym rodzicem dla ich córki, Gigi akceptuje każdą jego decyzję – podawał anonimowy informator serwisu „US Weekly”.

Być może właśnie jej słowa były potwierdzeniem, że pomiędzy Seleną a Zaynem faktycznie coś było. Teraz jednak wokalistka wróciła do swojej single girl era.