Ostatnio gwiazdy dostarczają nam naprawdę wiele inspiracji, jeśli chodzi o fryzury. Kolorem, który stał się absolutnym hitem 2023 i już 2024 roku jest honey blonde. Na ten odcień zdecydowały się na przykład Rihanna czy Kim Kardashian. Na zmianę wizerunku postawiła też Dua Lipa. Ona z kolei wybrała nieoczywisty wiśniowy kolor, który króluje w modzie.

Ostatnio pisałyśmy o Selenie Gomez, która na swojej gali Rare Impact zadebiutowała w nowej fryzurze. 31-latka postawiła na klasycznego boba w brązowym kolorze. Jej bob era nie trwała jednak zbyt długo. Zobaczcie, jak wygląda teraz.

Selena Gomez zmieniła fryzurę. To idealna opcja dla tych, którzy chcą odświeżyć swój look

Selena powróciła na Instagram, a wraz z tym pokazała nam się w nowej fryzurze. Opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją w kompletnie innym wydaniu. Gwiazda zdecydowała się na jaśniejszy brąz i blond refleksy. To właśnie one sprawiają, że cała fryzura nabrała świeżości i lekkości. Trzeba przyznać, że Selena wygląda naprawdę przepięknie. Zobaczcie!

selenagomez/instagram.com

Za stylizację włosów artystki – delikatne fale – odpowiedział Philipp Verheyen. Jeśli wy też myślicie o jakiejś zmianie, ale nie jesteście gotowe/gotowi na coś drastycznego, to propozycja Gomez może być pomocna. Dodatkowo refleksy sprawią, że cały wasz look będzie delikatniejszy i bardziej uroczy. Nie możemy nie wspomnieć o inspiracji latami 90., które oczywiście powracają do mody. My jesteśmy na tak.

Co sądzicie o metamorfozie Seleny? Zdecydowalibyście się na podobną fryzurę? Zobaczcie, co jeszcze proponują gwiazdy. Piszemy o tym w artykule poniżej. 

 

Zobacz także: