Nad wizerunkiem topowych gwiazd bardzo często pracują całe teamy ekspertek i ekspertów, którzy mają doskonałe wyczucie, a poza tym zdają sobie sprawę z tego, co jest najbardziej hot w danym sezonie. Dotyczy to m.in. kwestii urodowych, w tym tych związanych z makijażem, stylizacją paznokci czy włosów. Właśnie dlatego tak chętnie inspirujemy się popularnymi wokalistkami, aktorkami, modelkami czy celebrytkami. Tak jest i w tym sezonie. Wskazujemy modne fryzury na jesień 2023 w stylu Miley Cyrus, Hailey Bieber, Zendayi oraz innych gwiazd. 

Modne kolory włosów na jesień 2023 – ciemny brąz jak u Miley Cyrus 

Miley Cyrus wychodzi ze swojej Hannah Montana era. Przez ostatnie miesiące stopniowo przyciemniała włosy. Zaczęła od refleksów, aż w końcu – pod koniec września tego roku na dobre porzuciła blond. Artystka wróciła do swojego naturalnego koloru, czyli do ciemnego brązu. Oto, jak teraz wygląda:

To idealna propozycja dla blondynek, które (podobnie jak Miley Cyrus) pragną wyraźnej zmiany, jak również dla posiadaczek ciemnych włosów, chcących jedynie odświeżyć swój obecny kolor. 

Kristen Stewart i curtain bang pixie – modna fryzura na jesień 2023 

Kristen Stewart to kolejna gwiazda, która zmieniła niedawno fryzurę. Aktorka postanowiła połączyć dwa silne trendy urodowe tego sezonu. A mianowicie (uwielbianą przez Francuzki) curtain bangs oraz pixie – cięcie, które zasługuje już na miano kultowego. Choć pozornie nie mają ze sobą za wiele wspólnego, musimy przyznać, że tworzą naprawdę interesujący duet. Kristen Stewart wygląda w takim wydaniu naprawdę cool. 

fot. Getty Images / Stefanie Keenan / Contributor

Modne fryzury na jesień 2023: retro bob. Hailey Bieber, Zendaya i Lady Gaga uwielbiają tę fryzurę

Prawdopodobnie nikogo nie zaskoczymy, jeśli napiszemy, że bob nadal jest w trendach. Na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele wersji tej fryzury. Natomiast nie sposób nie zauważyć, że gwiazdy szczególnie upodobały sobie te, które nawiązują do estetyki minionych dekad. Lady Gaga i Hailey Bieber stały się fankami retro boba, wyróżniającego się kosmykami wywiniętymi na zewnątrz. Każda z nich zinterpretowała ten trend po swojemu (to dowód na to, że mamy do czynienia z dość uniwersalną propozycją), ale obie wyglądają spektakularnie. 

fot. Getty Images / Marc Piasecki / Contributor

Zobacz także:

Z kolei Zendaya cofnęła się do lat 90. ubiegłego wieku. Na imprezach branżowych często pojawia się w długich – doczepionych włosach, ale na co dzień jest dumną posiadaczką loba (znanego również jako long bob) w stylu Rachel Green z serialu „Przyjaciele”. Trudno o lepszą inspirację. 

fot. Getty Images / Daniele Venturelli / Contributor

Megan Fox i jej bob na jesień 2023

Pisząc o modnych fryzurach na jesień 2023 w stylu gwiazd, nie mogłybyśmy nie wspomnieć o Megan Fox, czyli – umówmy się – królowej urodowych metamorfoz. W tym sezonie aktorka stawia na boba, ale w bardziej nowoczesnej wersji niż jej koleżanki z branży, o których wspomniałyśmy wcześniej. Zresztą, eksperymentuje nie tylko z długością włosów, ale również z ich kolorem. Na jej głowie królują teraz ogniste odcienie rudego. Obok tej fryzury naprawdę nie da się przejść obojętnie. 

fot. Getty Images / Raymond Hall / Contributor

„Na zapałkę”, czyli modna fryzura na jesień 2023 w stylu Flornce Pugh

Last but not least... Florence Pugh oraz jej spektakularna metamorfoza. Aktorka głośno wyraża swój sprzeciw wobec tego, jak branża traktuje kobiety i nie tylko. I jak dużą uwagę przykuwa do ich wyglądu. To m.in. dlatego zdecydowała się na zmianę fryzury. Tym samym dodała odwagi wielu osobom. No i jeszcze jedno. Florence Pugh, która należy do grona najbardziej rozchwytywanych obecnie gwiazd w Hollywood, przywróciła do łask cięcie „na zapałkę”. Dzięki niej znalazło się w czołówce najważniejszych trendów na sezon jesień-zima 2023/2024. 

fot. Getty Images / Karwai Tang / Contributor

Która propozycja podoba wam się najbardziej?