Selena Gomez już od dłuższego czasu oficjalnie jest singielką. Od ostatniego rozstania artystki z Justinem Bieberem, które definitywnie zakończyło ich długi i skomplikowany związek, minęły już ponad cztery lata. Następnie media plotkarskie łączyły wykonawczynię hitu „Lose You To Love Me” m.in. z wokalistą Niallem Horanem i aktorem Chrisem Evansem. Żadna z tych rzekomych relacji nie została jednak potwierdzona przez samych zainteresowanych. Do grona sławnych mężczyzn, których podejrzewa się o bliższe stosunki z założycielką marki Rare Beauty dołączył właśnie Tyga.

Selena Gomez i Tyga 

Amerykański raper, a prywatnie ojciec dziecka Black Chyny i były partner Kylie Jenner, spędził noc z wtorku na środę w znanej restauracji The Nice Guy w Los Angeles. Co ciekawe, przebywającym wówczas przed budynkiem paparazzi udało się tam wypatrzeć również Selenę Gomez.

Jak donosi TMZ, korzystająca z chwilowej przerwy od licznych zobowiązań zawodowych Selena zjawiła się w luksusowym lokalu tuż przed północą. Tyga od jakiegoś czasu był już w środku. Wszystko wskazuje na to, że właściciele zgodzili się na to, aby celebryci mogli spędzić miło czas nieco dłużej niż wszyscy inni goście. Tyga i Selena opuścili bowiem lokal dopiero około godziny 2:30 w nocy, czyli już po oficjalnym zamknięciu. Co ciekawe, autor przeboju „Freaky Deaky” skierował się do głównego wyjścia, a gwiazda serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” wymknęła się stamtąd tylnym wyjściem. Czyżby nie chcieli, aby zrobiono im wspólne zdjęcia?

Sensacyjny doniesienia TMZ odbiły się szerokim echem w sieci i najwyraźniej dotarły nawet do samych zainteresowanych. Z redakcją serwisu, gdzie opublikowano zdjęcia z nocnego wyjścia celebrytów, wkrótce skontaktowała się osoba z bliskiego otoczenia Seleny. Infomatorka jednoznacznie zaprzeczyła doniesieniom, że Gomez spotyka się z byłym chłopakiem Kylie Jenner. Z jej relacji wynika, że zarówno Selena, jak i Tyga, wybrali się do The Nice Guy osobno, aby spotkać się ze swoimi znajomymi. Na miejscu jednak dwie grupy połączyły się i wspólnie kontynuowały imprezę.

Internauci podejrzewają jednak, że mimo wszystko między tą dwójką faktycznie może być coś na rzeczy. TMZ przypomina, że miesiąc temu Tyga rzekomo zjawił się na imprezie z okazji 30. urodzin Seleny.

Myślicie, że stworzyliby udaną parę?