Selena Gomez dołączyła do grona posiadaczek jednego z najmodniejszych kolorów włosów na lato 2023, czyli barbie blond. Jak widać, wokalistka prężnie przygotowuje się na premierę „Barbie” (która już jutro!) i upodabnia się do kultowej lalki. Niedawno pisałyśmy o jej różowych paznokciach, których nie powstydziłaby się sama tytułowa bohaterka najnowszej produkcji Grety Gerwig. Teraz przyszedł czas na znacznie poważniejszą zmianę – koloru włosów. Zobaczcie, jak Sel wygląda w blondzie (już po raz kolejny).

Selena Gomez zmieniła kolor włosów na blond

Na Instagramie gwiazdy pojawił się post z czterema zdjęciami, na których zobaczyć możemy ją w nowym kolorze włosów. Na fotografiach Gomez jest… blondynką. Cały post podpisała jedynie wymowną emotikonką blondynki.

Zobaczcie, jak 31-latka prezentuje się w nowej/starej odsłonie. Według nas jest już gotowa na premierę „Barbie”. Wygląda przepięknie!

Fani i fanki nie kryli zachwycenia:

Mówię wam, SELENA JEST BARBIE 

Blonde Selena is slayyy 

Trzecie zdjęcie ma vibe Marilyn Monroe - pisali w komentarzach pod postem swojej idolki.

To nie pierwszy raz, gdy Selena Gomez zdecydowała się blond

Selena w blondzie to nie jest dla nas jednak kompletna nowość. W przeszłości artystka miała już na głowie ten odcień. W marcu tego roku dodała nawet zdjęcie z podpisem: TBT to blondie sel. Widzimy na nim piosenkarkę w kostiumie kąpielowym i bardzo jasnym blondzie na głowie. Kadr pochodzi z poprzednich lat. Cieszymy się, że gwiazda postanowiła powrócić do tej wersji siebie!