Pisałyśmy już o snach o ciąży. Wyjaśniałyśmy również znaczenie erotycznych marzeń sennych, a także tych, w których główną rolę odgrywa obrączka. Przyszedł czas na sny o dziecku. Wbrew pozorom nie oznaczają one, że sami wkrótce zostaniecie rodzicami. Co ciekawe, w większości przypadków zapowiadają dobry, pełen szczęścia i sukcesów pasm. Wyjaśniamy znaczenie najpopularniejszych snów z dziećmi w roli głównej!

Sennik – co oznacza sen o dziecku?

Gdy widzisz nowo narodzone dziecko we śnie, czeka cię miła niespodzianka. Natomiast według sennika arabskiego, sen o maluchu oznacza, że zadajesz się z niepoważnymi osobami. Ich dziecinne zachowanie zaczyna ci przeszkadzać. Większość marzeń sennych o dzieciach ma pozytywne znaczenie. Niestety, są wyjątki. Chude dziecko we śnie zapowiada nadejście gorszych czasów. Z kolei chore, krzyczące lub płaczące dziecko oznacza niepowodzenie (najczęściej dotyczy to kwestii zawodowych).

Sennik: seks. Co oznaczają sny o seksie? >>>

Sennik – narodziny dziecka

Narodziny dziecka we śnie można interpretować różnorako. Wszystko zależy od sytuacji sennej, w której się znajdujecie. Jeżeli śniło wam się, że rodzicie dziecko, przygotujcie się na zmiany w życiu. Spokojnie, będą to dobre zmiany. Co więcej, otworzą się przed wami nowe możliwości. Natomiast dla mężczyzn, którzy we śnie są świadkami porodu, nie mamy takich dobrych wiadomości. Jeśli dziecko rodzi nieznana wam kobieta, w prawdziwym życiu może dojść do rozstania z ukochaną osobą. Miejcie się na baczności, panowie!

Sennik – martwe dziecko

Przyśniło się wam martwe dziecko? Pamiętajcie, że snów nie można interpretować dosłownie. Sen o martwym dziecku (niezależnie od tego czy je znacie, czy nie) nie oznacza, że ktokolwiek umrze. Zwiastuje to raczej problemy w życiu prywatnym lub zawodowym. Według niektórych senników, sen z martwym dzieckiem w roli głównej może oznaczać również utratę pracy w najbliższym czasie.

Sennik – bawiące się dziecko

Jeżeli śniliście o bawiącym się dziecku, jesteście prawdziwymi szczęściarzami. Taki sen oznacza bowiem radość i zdrowie. Co więcej, sen o bawiącym się dziecku, które jest nie tylko wesołe, ale również piękne, zwiastuje pasmo sukcesów w przyszłości.

Sennik: zdrada. Co oznacza sen o zdradzie? >>>

Sennik – dziecko na rękach

To kolejny rodzaj snu, z którego należy się cieszyć. Sen, w którym trzymacie dziecko na rękach, zapowiada korzyści materialne. Spodziewajcie się podwyżki, albo wyjątkowego prezentu. Co ważne, jeżeli niesiecie dziecko do chrztu, w przyszłości będziecie żyć w zgodzie z Bogiem.

Sennik – małe dziecko, niemowlę

Jeśli przyśniło wam się niemowlę, powinniście zwrócić uwagę na pewne szczegóły. Sen o śpiącym niemowlaku oznacza bowiem spokojną przyszłość. Natomiast karmiony piersią maluszek zwiastuje dobry, szczęśliwy czas w waszym życiu. Sytuacji, w których może wam się przyśnić niemowlę jest mnóstwo. Ale spokojnie! Popularne senniki mówią, że sen o noworodku zawsze zwiastuje coś pozytywnego.

Sennik: Były chłopak - co oznacza sen o ex? >>>