Ślub we śnie - znaczenie snu

Ślub to dla wielu jeden z najważniejszych dni w życiu. Wiele z nas marzy o ślubie, a niektórzy z nas dodatkowo o nim śnią. Sen o ślubie może oznaczać... No właśnie, sprawdźmy co oznacza ślub w senniku. Choć w większości ze ślubem łączymy głównie same pozytywne skojarzenia, jeśli chodzi o sennik: ślub, jest trochę inaczej. Właśnie dlatego, a także w związku z tym, że uroczyste ceremonie pojawiają się w snach dość często, warto wiedzieć, co oznaczają. To samo dotyczy symboli związanych ze ślubami, czyli np. obrączek, sukni ślubnej oraz welonu. Jak interpretować tego rodzaju marzenia senne? Czy przyszłe panny młode oraz przyszli panowie młodzi powinni się nimi przejmować? Traktować jako znak? Oto, co znajdziemy w senniku.

Sennik: ślub własny

Jeśli przyśnił Wam się własny ślub powinniście się mieć na baczności. I nie dlatego, że to proroczy sen, ale może to oznaczać jakieś kłopoty lub problemy, z którymi będziecie musieli zmierzyć się w najbliższym czasie. Nie jest to jednak powód do większych zmartwień, gdyż szybko uporacie się z przeciwnościami losu. A co, jeśli jesteście samotni i śni Wam się, że stajecie na ślubnym kobiercu? To oznacza, że marzycie o wielkim, prawdziwym uczuciu, które jednak niekoniecznie musi zakończyć się ślubem. Chodzi raczej po poczucie bezpieczeństwa u boku odpowiedniej osoby.

Sennik: ślub innej osoby

A co, jeżeli we śnie widzicie ślub innej osoby? Niestety nic dobrego, jeśli chodzi o Waszą żonę lub męża. To może zwiastować rozstanie. Według sennika ślub może również symbolizować śmierć. Swoje znaczenia ma także ślub bliskich. Ceremonię zaślubin siostry lub brata, można interpretować jako poczucie niedocenienia przez innych. Sen rodzeństwa wróży także nieprzyjemną, napiętą atmosferę w związku czy w rodzinie albo zupełnie przeciwni – jej polepszenie. Bywa, że jest symbolem zazdrości oraz rywalizacji. Ślub kuzyna lub kuzynki zapowiada spory, kłótnie, plotki i niedomówienia. Ślub syna - zmartwienia, pretensje, jak również spore wydatki. Ślub córki wieszczy kłótnie, ale także całkiem przyjemną perspektywę przypływy gotówki.

Sennik: suknia ślubna

Co oznacza sen z suknią ślubną w roli głównej? Sporo miłych rzeczy, bowiem bez względu na to, czy ślubną kreację widzimy na sobie, czy innej osobie, możemy spodziewać się wielu cudownych chwil oraz miłosnych uniesień w naszym życiu. Ale uwaga – jeżeli suknia, którą widzimy, jest zbyt krótka lub nietrafiona rozmiarem, możemy mieć chwilowe problemy finansowe. Jeśli z kolei suknia ślubna jest uszkodzona, podarta lub pobrudzona, to może oznaczać kłopoty w życiu uczuciowym, a w najgorszym wypadku nawet zdradę. Suknia ślubna w innym kolorze niż biały? Najgorszy z możliwych scenariuszy to czarna suknia ślubna. Taki widok zwiastuje żałobę w związku ze śmiercią bliskiej osoby.

Sennik: obrączka ślubna

Tuż po sukni ślubnej jednym z najpopularniejszych atrybutów ślubnych jest rzecz jasna obrączka. Czy ślubna biżuteria we snie jest równie dwuznaczna jak ubranie? Znaczeń jest wiele. Jeśli obrączka śni się singlowi lub singielce, może to być zapowiedź zbliżających się zaręczyn, a nawet ślubu. W przypadku, gdy macie już partnera/partnerkę, obrączka stanowi ostrzeżenie przed ich zdradą, a więc warto mieć oczy dookoła głowy. Zdarza się, że we śnie widzicie moment zdejmowania obrączki z palca, a także macie problem z jej zgubieniem. Uwaga, to także jest ostrzeżenie przed zdradą!

Sennik: welon ślubny

Co w takim razie welonem? Sen, w którym przymierzacie welon bądź widzicie kogoś w welonie, zwiastuje pomyślną realizację Waszych planów i celów. Szykujcie się na sukces, zwłaszcza zawodowy! Gorzej, jeżeli widzicie podarty welon. To oznaka zakończenia związku, także małżeństwa.

Sennik: świadek na ślubie

Świadkujecie komuś we śnie? Gratulacje, bo to oznacza awans w pracy oraz nieoczekiwany przypływ gotówki. Może to oznaczać także inne niespodzianki, ale zawsze przyjemne. I co istotne, nie sprowadzają się one tylko i wyłącznie do kwestii materialnych. Szykujcie się na poznanie kogoś nowego lub zacieśnienie więzi z kimś, kogo doskonale znacie, ale do tej pory w ogóle nie braliście pod uwagę, jeśli chodzi o ulokowanie w nim/niej swoich uczuć.

Zobacz także:

 

Sennik: przygotowania do ślubu

Dla jednych przygotowania do ślubu są bardziej stresująca niż sama ceremonia. Czy sen z przygotowaniami również może Wam zaprzątać myśli? Może, gdyż oznacza, że stoicie przed wieloma nowymi wyzwaniami, którym będziecie musieli stawić czoła. A co więcej, znacząco wpłyną one na Waszą przyszłość. Widok przygotowań do ślubu oznacza często początek czegoś nowego, a także zamknięcie pewnego rozdziału w swoim życiu. Krótko mówiąc – będzie się działo!

Sennik: ślub cywilny

Choć w prawdziwym życiu ślub cywilny oznacza nieco mniej stresu niż ślub kościelny, znaczenie snu, w którym bierzecie udział w ceremonii tylko przed urzędnikiem zwiastuje niestety dużo napięć. Ślub cywilny we śnie można interpretować także jako chęć wpłynięcia na partnerkę/partnera, zdominowania jej/jego, próbę podejmowania decyzji za ukochaną/ukochanego.

Sennik: ślub - Ty lub partner/partnerka rezygnujecie ze ślubu

Może się zdarzyć, że w Waszym śnie decydujecie się w ostatniej chwili zrezygnować ze ślubu. To będzie ostrzegać Was przed podejmowaniem pochopnych i nieprzemyślanych decyzji, co może mieć opłakane skutki. Jeżeli z kolei to partner/partnerka dochodzi do wniosku, że jednak nie chce brać z Wami ślubu, symbolizuje to nieufność, podejrzliwość zarówno wobec ukochanej osoby, ale także rodziny i przyjaciół.

Sennik: ślub z przymusu

Ślub z przymusu to nic dobrego ani we śnie ani w prawdziwym życiu. Gdy przyśni Wam się, że decydujecie się wyjść za kogoś pod presją innych, to oznacza problemy w związku. Albo, że ulokowaliście lub zamierzacie ulokować swoje uczucia w kimś bardzo nieodpowiednim.

Sennik: ślub dla pieniędzy

Gdy wychodzicie za mąż, bo Wam się to opłaci – dosłownie – ale na szczęście jest to tylko sen, potraktujcie to jako przestrogę. Bardzo możliwe, że za bardzo skupiacie się na rzeczach materialnych i zdecydowanie na często wybieracie pieniądze kosztem innych, cenniejszych życiowych wartości, jak zdrowie, rodzina czy przyjaciele.

Sennik: ślub z członkiem rodziny

Sny mogą być bardzo dziwne. Niewykluczone wiec, że przyśni Wam się ślub z bratem, siostrą lub kimś innym z rodziny. Jeśli taki sen wywoła u Was palpitacje serca to niestety słusznie. Oznacza on bowiem, że możecie mieć poważne problemy w sferze zawodowej (uważajcie, jeśli zamierzacie gdzieś ulokować jakąś konkretną kwotę pieniędzy), jak również z bliskimi. 

Sennik: włosy. Śniły ci się włosy? Koniecznie sprawdź znaczenie snu o włosach

Sennik: widzieć czyjś ślub

Nie mamy dobrych wiadomości. Według sennika, jeżeli w twoim śnie pojawia się sen innych osób znaczenie takiego snu nie jest pozytywne. Warto popracować nad relacją z obecnym partnerem. Jeżeli we śnie widzisz ślub innych osób, nad twoją relacją mogą zawisnąć czarne chmury, które przyprowadzą duże zmiany w twoim życiu. Ten sen zwiastuje rozpad związku.