Niespełna dwa tygodnie temu odbyła się Ogólnopolska Parada Seniorów. Wzięło w niej udział ponad 15 tysięcy osób! Wcale nas to nie dziwi, bo organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji, m.in. Piknik Pokoleń. Seniorzy mogli sobie przypomnieć lata swojej młodości, słuchając na żywo największych hitów Krzysztofa Krawczyka, a także potańczyć do autorskiej składanki DJ Wiki. Starsze panie chętnie odwiedzały również beauty strefę Sephory. Sieć perfumerii zorganizowała bowiem warsztaty makijażowe – dostosowane do potrzeb i oczekiwań seniorek. Teraz podobne spotkania będą odbywać się cyklicznie w całej Polsce.

Sephora organizuje warsztaty makijażowe dla seniorek!

Sephora postanowiła zadbać o (niestety – często zapomniane) seniorki. Sieć perfumerii wystartowała z cyklem bezpłatnych warsztatów makijażowych dla kobiet starszych. Uczestniczki tych wyjątkowych spotkań poznają tajniki makijażu cery dojrzałej, a także dowiedzą się, jak należy pielęgnować skórę po 60. roku życia. Beauty warsztaty będą się odbywać co drugą środę (aż!) do 6 listopada w perfumeriach w całej Polsce.

Sephora organizuje warsztaty makijażowe dla seniorek – jak się zapisać na wydarzenie?

Chcecie zapisać mamę, albo babcię na warsztaty makijażowe i zastanawiacie się, jak to zrobić? To bardzo proste! Wystarczy, że zadzwonicie pod numer telefonu 800 700 807. Istnieje również możliwość zapisów online. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej perfumerii. 

Sephora wprowadziła rewolucyjną zmianę! Zakupy w drogerii już nigdy nie będą wyglądać tak samo >>>