41-letnia legendarna tenisistka, Serena Williams i jej mąż Alexis Ohanian radosną nowinę o ciąży ogłosili na majowej Gali Met. Była tenisistka nie tylko pojawiła się na największej imprezie modowej roku w kreacji Gucci podkreślającej widoczny już ciążowy brzuch, ale również zamieściła na Instagramie mini-sesję zdjęciową z mężem i opatrzyła ją komentarzem, który potwierdza, że wkrótce w ich życiu pojawi się kolejna pociecha. Od kilkunastu godzin wiemy już, że kolejna córka Sereny i Alexisa jest już na świecie.

Serena Wiliiams urodziła. Nowinę przekazała w nietypowy sposób

Serena Wiliiams o narodzinach drugiego dziecka poinformowała za pośrednictwem TikToka. Wraz z mężem i starszą córką, Olympią siedzą przy stole, a następnie tenisistka wstaje i mówi, że zaraz wróci. Po chwili pojawia się z maleńką córeczką w ramionach. Cute!

@serena

Welcome my beautiful angel

♬ original sound - Serenawilliams

Dumni rodzice opublikowali także instagramowe posty, których ujawnili imię córeczki:

Witaj, Adira River Ohanian. Jestem wdzięczny, że mogę poinformować, że nasz dom wypełnił się miłością: szczęśliwą i zdrową dziewczynką oraz szczęśliwą i zdrową mamą. Czuję wdzięczność. Sereno, dałaś mi kolejny niezwykły prezent. Dziękuję całemu zespołowi medycznemu, który zadbał o moją żoną i naszą córkę. Nigdy nie zapomnę momentu, w którym mogłem przedstawić Olympii jej malutką siostrzyczkę - napisał na Instagramie Alexis Ohanian.

Pod wpisami Sereny i Alexisa posypały się gratulacje od fanów i znajomych pary ze świata show-biznesu.

To takie słodkie! Witaj kochana księżniczko! - napisała Ciara.

Gratulacje! Przesyłam miłość dla Ciebie i Twojej pięknej rodziny - skomentowała Naomi Campbell.

Gratulacje piękna mamo i rodzino!!! Witaj na świecie księżniczko Adiro - napisała Alessandra Ambrosio.

Zobacz także:

My również serdecznie gratulujemy!