Serial „Przyjaciele” powraca! Jego bohaterowie poinformowali o tym na Instagramie

„It's happening...” – to właśnie takiej treści post wczoraj późnym wieczorem na Instagramie opublikowali: Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt Perry i David Schwimmer (serialowy Joey jak zwykle „nie ogarnął”, ale został oznaczony. I wszyscy udostępnili to samo zdjęcie sprzed lat, na których ubrani w wakacyjne stroje pędzą gdzieś jasnożółtym kabrioletem (znajdziecie je w naszej galerii u góry). Fani serialu „Przyjaciele” oszaleli! Zdjęcie nie tylko w krótkim czasie doczekało się kilku milionów polubień (i to na każdym z profili), ale i było szeroko komentowane. 

„Co się dzieje?”, „Oni wszyscy to zrobili!”, „Co????”, „Nie mogę w to uwierzyć”, „Wyjaśnijcie proszę” czy „NO F'ING WAYYYYYYYY” – pisali fani, wśród których znalazły się też gwiazdy (ten ostatni komentarz pod zdjęciem Jennifer Aniston zostawiła sama Gwyneth Paltrow). I niektórzy domyślali się już o co chodzi. Chcecie wiedzieć? Już wyjaśniamy. I jest to doskonała wiadomość dla osób, które wszystkie odcinki serialu znają już na pamięć i czekają na więcej. Serial „Przyjaciele” powraca!

Wkrótce „Przyjaciół” będzie można oglądać na HBO Max

To pomysł HBO Max, nowej platformy streamingowej, na której już niedługo będzie można oglądać „Przyjaciół”. Nie tylko stare odcinki, ale i coś nowego. Z okazji premiery kultowego serialu na HBO ma bowiem powstać odcinek specjalny. Oczywiście z udziałem legendarnej obsady. Czy odcinków będzie więcej? Na razie nie wiadomo. I, niestety, prognozy nie są najlepsze. Pewne jest jednak, że premiery nowego odcinka można spodziewać się w maju 2020 roku. 

Odcinek specjalny wyreżyseruje Ben Winston i będzie on także producentem wykonawczym, obok nazwisk takich jak: Kevin Bright, Martą Kauffman i David Crane. Sporo do powiedzenia w temacie będą mieli także sami aktorzy. Zaczynamy odliczać dni.

Courteney Cox pokazała zdjęcie obsady „Przyjaciół” zrobione tuż przed nagraniem ostatniego odcinka serialu >>>