Tęsknicie za „Przyjaciółmi”, co weekend oglądając powtórki na Netfliksie? Nie jesteście sami. Sentyment do kultowej produkcji z lat 90. ma także Courtney Cox, czyli serialowa Monica. To właśnie między innymi po to, by zamieszczać nostalgiczne posty na temat serialu, założyła konto na Instagramie. I to właśnie na swoim profilu @courtneycoxofficial opublikowała niedawno archiwalne zdjęcie całej obsady

Jennifer Aniston i Brad Pitt ponownie wzięli ślub? >>>

Serialowa Monica pokazała zdjęcie całej obsady „Przyjaciół” zrobione przed nagraniem ostatniego odcinka produkcji

Fotografia powstała dzień przed nagraniem ostatniego odcinka „Przyjaciół”, czyli 17 odcinka 10 sezonu. A konkretnie 23 stycznia 2004 roku (sami nie możemy uwierzyć, że to już 16 lat temu!). Z tej okazji odtwórcy głównych ról: Coutney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Mathew Perry i David Schwimmer zorganizowali wspólną kolację, podczas której wszyscy razem uczyli się scenariusza. Zresztą zdjęcie pierwszej strony scenariusza (napisanego przez Martę Kaufmann i Davida Crane'a) Courtney Cox także dołączyła do posta.

Powstała paleta cieni do powiek i pędzle do makijażu inspirowane serialem „Przyjaciele” >>>

„The last supper” before taping „The Last One” (w wolnym tłumaczeniu – „ostatnia wieczerza” przed „tym ostatnim” – napisała pod zdjęciem serialowa Monica. I szybko doczekała się komentarza od koleżanki z planu, Jennifer Aniston, która zostawiła pod postem trzy płaczące buźki. Co jest ostatecznym dowodem na to, że nie tylko wy chcielibyście, by serial „Przyjaciele” powrócił. Courtney, Jen i ponad 3 miliony osób, które już zdążyło polubić zdjęcia, są tego samego zdania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“The Last Supper” before taping “The Last One” on Jan 23, 2004. #tbt #friends

Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial) Sty 23, 2020 o 3:55 PST