Netflix co jakiś czas wypuszcza serial, który okazuje się absolutnym hitem, choć wcale się na to nie zanosiło. Tak właśnie jest z Sex/Life – o tej produkcji mówią teraz wszyscy! 8-odcinkowa seria pojawiła się w ofercie platformy 25 czerwca 2021 roku i szybko stał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji, trafiając do zestawienia TOP 10. Powstał on na podstawie książki autorstwa BB Easton44 Chapters About 4 Men. Co to za historia i dlaczego przyciągnęła przed ekrany miliony widzów?

„Sex/Life” – o czym jest serial Netflixa?

Sex/Life to historia miłosnego trójkąta między pewną kobietą, jej mężem i… jej przeszłością oraz prowokacyjne spojrzenie na kobiecą tożsamość i pożądanie. Billie Connelly (Sarah Shahi) jest zwyczajną matką i żoną z przedmieść — ale nie zawsze tak było. Zanim wyszła za kochającego i niezawodnego Coopera (Mike Vogel) i przeprowadziła się do Connecticut, Billie prowadziła niepokorne i zwariowane życie. Mieszkała w Nowym Jorku ze swoją przyjaciółką Sashą (Margaret Odette), ciężko pracując i ostro imprezując. Wyczerpana opieką nad małymi dziećmi i z nostalgią wspominająca przeszłość Billie zaczyna pisać dziennik i fantazjować na temat namiętnych uniesień ze swoim seksownym byłym chłopakiem Bradem (Adam Demos), którego nigdy nie potrafiła wymazać z pamięci.

Im więcej Billie sobie przypomina, tym bardziej zaczyna zastanawiać się nad swoim obecnym życiem — i wtedy właśnie mąż znajduje jej dziennik. Czy prawda o przeszłości Billie wywoła seksualną rewolucję w jej małżeństwie? I czy skieruje ją na ścieżkę ku życiu, o którym próbowała zapomnieć, i ku mężczyźnie, który złamał jej serce? Odpowiedzi na te pytania poznacie, oglądając hit Netflixa.

„Sex/Life” – obsada i twórcy

W Sex/Life na pierwszym planie pojawiają się Sarah Shahi (Miasto na wzgórzu), Mike Vogel (Pod kopułą), Adam Demos (Miłość pod jednym dachem) i Margaret Odette (Sypiając z innymi). Twórczynią serialu jest Stacy Rukeyser, która ma na swoim koncie taki serialowy hit jak Pogoda na miłość.

„Sex/Life” 2. – powstanie? 

Fani serialu Sex/Life nie mogą się doczekać 2. sezonu serialu. A czy ten w ogóle powstanie? Netflix na ten moment milczy i nie podał jeszcze żadnych informacji wskazujących na to, że kontynuacja serialu jest w planach. Szanse są jednak duże, gdyż platforma zazwyczaj decyduje się na kolejne części, gdy seriale cieszą się ogromną popularności. Ponieważ w tym przypadku możemy mówić wręcz o fenomenie, należy spodziewać się tego, że Netflix będzie chciał zadowolić fanów Sex/Life i nakręci 2. sezon produkcji. 

Co w temacie 2. sezonu Sex/Life mówią gwiazdy obrazu? Głos zabrała odtwórczyni roli Billie, Sarah Shahi, która z przyjemnością zaangażowałaby się w kontynuację. - Choć nic na razie nie wiemy, pozostaje mieć nadzieję, że kontynuowane wątki będą jeszcze bardziej zawiłe i nieoczywiste – powiedziała w wywiadzie dla serwisu Entertainment News. - Billie żyje w bardzo skomplikowanym świecie. I jest całe mnóstwo rzeczy, które można byłoby wraz z nią odkrywać. Dlatego, mam nadzieję, będę miała ku temu okazję, bo bardzo pokochałam Billie – wyznała Sarah Shahi.