Netflix co jakiś czas wypuszcza serial, który okazuje się absolutnym hitem, choć wcale się na to nie zanosiło. Tak właśnie było w przypadku „Sex/Life”. 8-odcinkowy serial zasilił bibliotekę popularnej platformy streamingowej dokladnie 25 czerwca 2021 roku i szybko trafił do zestawienia TOP 10, a tym samym stał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji na świecie. Co ciekawe, produkcja powstała na podstawie powieści BB Easton – „44 Chapters About 4 Men", która (uwaga!) jest oparta na rzeczywistych doświadczeniach autorki. Wszystko wskazuje na to, że o historii Billie, czyli głównej bohaterki „Sex/Life” znów zrobi się głośno. Netflix potwierdził bowiem, że powstanie drugi sezon. Czy będzie równie gorący? Oto, co wiemy na ten temat.

„Sex/Life” – o czym jest serial Netflixa?

„Sex/Life” to historia miłosnego trójkąta między pewną kobietą, jej mężem i… jej przeszłością oraz prowokacyjne spojrzenie na kobiecą tożsamość i pożądanie. Billie Connelly (Sarah Shahi) jest zwyczajną matką i żoną z przedmieść — ale nie zawsze tak było. Zanim wyszła za kochającego i niezawodnego Coopera (Mike Vogel) i przeprowadziła się do Connecticut, Billie prowadziła niepokorne i zwariowane życie. Mieszkała w Nowym Jorku ze swoją przyjaciółką Sashą (Margaret Odette), ciężko pracując i ostro imprezując. Wyczerpana opieką nad małymi dziećmi i z nostalgią wspominająca przeszłość Billie zaczyna pisać dziennik i fantazjować na temat namiętnych uniesień ze swoim seksownym byłym chłopakiem Bradem (Adam Demos), którego nigdy nie potrafiła wymazać z pamięci.

Im więcej Billie sobie przypomina, tym bardziej zaczyna zastanawiać się nad swoim obecnym życiem — i wtedy właśnie mąż znajduje jej dziennik. Czy prawda o przeszłości Billie wywoła seksualną rewolucję w jej małżeństwie? I czy skieruje ją na ścieżkę ku życiu, o którym próbowała zapomnieć, i ku mężczyźnie, który złamał jej serce? Odpowiedzi na te pytania poznacie, oglądając hit Netflixa.

„Sex/Life” – obsada i twórcy

W „Sex/Life” na pierwszym planie pojawiają się Sarah Shahi („Miasto na wzgórzu"), Mike Vogel („Pod kopułą"), Adam Demos („Miłość pod jednym dachem") i Margaret Odette („Sypiając z innymi"). Twórczynią serialu jest Stacy Rukeyser, która ma na swoim koncie taki serialowy hit jak „Pogoda na miłość".

„Sex/Life” – powstanie kolejny sezon hitowego serialu Netflixa! 

Spekulacje na temat drugiego sezonu „Sex/Life” (i tego, czy w ogóle powstanie) pojawiły się niemal od razu po premierze. Fanki oraz fani już wtedy byli bowiem bardzo ciekawi, jak potoczą się losy głównej bohaterki, jej męża, a także byłego chłopaka. Co ciekawe, głos w sprawie zabrała nawet Sarah Shahi, która wciela się w postać Billie. W wywiadzie dla serwisu „Entertainment News" przyznała, że chętnie zaangażowałaby się w kontynuację.

„Choć nic na razie nie wiemy, pozostaje mieć nadzieję, że kontynuowane wątki będą jeszcze bardziej zawiłe i nieoczywiste” – powiedziała Sarah Shahi w wywiadzie dla serwisu Entertainment News. – „Billie żyje w bardzo skomplikowanym świecie. I jest całe mnóstwo rzeczy, które można byłoby wraz z nią odkrywać. Dlatego, mam nadzieję, będę miała ku temu okazję, bo bardzo pokochałam Billie” – dodała.

We wrześniu tego roku Netflix (nareszcie!) potwierdził, że powstanie drugi sezon hitowego serialu. Na profilu platformy streamingowej na Instagramie pojawiło się zdjęcie Billie oraz wymowny podpis: My, gdy dowiadujemy się, że będzie drugi sezon „Sex/Life"

Niestety na razie nie wiadomo, kiedy serial „Sex/Life 2” miałby pojawić się na platformie Netflix, a także z jakimi problemami będą musieli zmierzyć się bohaterowie oraz bohaterki produkcji. Wiemy natomiast, kto zagra w drugim sezonie gorącej produkcji. Portal „Just Jared" podał, że w kontynuacji „Sex/Life” ponownie zobaczymy Sarah Shahi (Billie), Adama Demosa, który gra Brada, Mike’a Vogela, czyli serialowego Coopera oraz Margaret Odette – Sashę. 

Zobacz także: