Randkowe programy typu reality show bezsprzecznie podbiły Neflixa. Kolejne produkcje, w których single szukają przed kamerami swoich drugich połówek, regularnie trafiają do zestawienia Top 10 najpopularniejszych tytułów w wielu państwach na całym świecie. Polska nie jest zresztą w tym przypadku żadnym wyjątkiem. Love is Blind, The Circle czy Too Hot to Handle cieszą się u nas gigantycznym zainteresowaniem użytkowników platformy.

Jeśli zaliczacie się do grona tych, którzy nie mogą się oderwać wzroku od ekranu laptopa czy telewizora z powodu randkowych hitów Netflixa, to możemy Wam już zdradzić, że wkrótce znów będziecie mieli okazję zarwać niejedną noc. Gigant rynku VOD stworzył nową wersję Sexy Beasts, czyli show, który kilka lat temu wstrząsnął telewidzami z Wielkiej Brytanii.

O co chodzi w randkowym show „Sexy Beasts”?

Sexy Beasts to program, w którym single umawiają się na randki w ciemno z trzema kandydatami i na koniec wybierają osobę, którą chcieliby poznać bliżej podczas drugiego, romantycznego spotkania. Brzmi banalnie, prawda? Sęk w tym, że uczestnicy w czasie rendez-vous ze swoimi potencjalnymi drugimi połówkami w niczym nie przypominają samych siebie.

Z pomocą najlepszych ekspertów od makijażu protetycznego bohaterowie show przemieniają się w zwierzęta i mityczne bestie. Twórcy show tłumaczą, że chcą pokazać, co wydarzy się, gdy single choć raz w swoim randkowym życiu będą mieli okazję skupić się wyłącznie na swoich charakterach, a nie na wyglądzie.

„Sexy Beasts” - kiedy premiera show Netflixa?

Oryginalna wersja programu była emitowana w 2014 roku na antenie BBC Three i wzbudziła wśród widzów skrajne emocje. Nowa, wyprodukowana przez Netflix, edycja programu zadebiutuje w serwisie już 21 lipca. Intrygujący zwiastun możecie obejrzeć w całości poniżej.