Od światowej premiery ekranizacji głośnej powieści Johna Greena „Gwiazd naszych wina” mija osiem at. Na ekranie zobaczyliśmy i zobaczyłyśmy wówczas 23-letnią Shailene Woodley, która zagrała u boku 20-letniego Ansela Elgorta. To połączenie wywołało niemałe poruszenie, ponieważ aktorzy zagrali wspólnie także w pierwszej części głośnej trylogii Veroniki Roth pod tytułem „Niezgodna”. Oba filmy, w których zagrała para okazały się światowymi hitami i przyniósł aktorom międzynarodowy rozgłos i późniejszy sukces zawodowy. W tamtym czasie Ansel spotykał się od dwóch lat z tancerką Violettą Komyshan. Shailene natomiast widywana była z muzykiem Nahko Bear. Choć fani i fanki filmowej adaptacji trzymali i trzymały kciuki za związek ekranowej pary, między głównymi aktorami wywiązała się jedynie wieloletnia przyjaźń. Do czasu... Zaiskrzyło dopiero niecałą dekadę później?

Shailene Woodley i Ansel Elgort z „Gwiazd naszych wina” są razem? 

Nikt nie spodziewał się tego widoku. No bo kto by pomyślał, że na jednym zdjęciu zobaczymy odtwórców głównych bohaterów filmowego hitu sprzed niemalże dziesięciu lat? A jednak! Ansel Elgort opublikował na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć z wakacji we Włoszech. Ku zaskoczeniu fanek i fanów, na kilku zdjęciach zobaczyć możemy Shailene Woodley. Choć domyślałyśmy się i domyślaliśmy się, że ta dwójka pozostaje w przyjacielskich kontaktach, widok pary na wspólnym wypoczynku nieźle nas zaskoczył. Jeśli tego było mało, by rozpocząć plotki na temat związku aktorów, ognia do pieca dokłada opis pod zdjęciami. To pora na miłooooość – napisał na Instagramie Ansel. 

Romantyczna kolacja we dwoje, fotografie w objęciach i kadr jak prosto z „Dirty Dancing”? Mówcie co chcecie, my czujemy w powietrzu nową it couple! Zresztą swojego błogosławieństwa w komentarzach udzieliła już Paris Hilton, która skomentowała zdjęcia emoji z oczami w kształcie serca.

fot. Getty Images

 

 

Zobacz także: