Na niedzielnym Grand Prix Formuły 1 w Miami pojawiły się tłumy gwiazd i celebrytów. Wśród nich m.in. Serena Williams, Roger Federer, Vin Diesel, Nick Jonas, czy Ludacris. Największe jednak zamieszanie wywołał duet, którego nikt by ze sobą nie połączył - Shakira i Tom Cruise. Piosenkarka i aktor świetnie bawili się w swoim towarzystwie, co natychmiast wywołało falę spekulacji na temat tego, co ich łączy. Mają romans, czy zależy im tylko na medialnym rozgłosie?

Shakira i Tom Cruise - związki

Po głośnym rozstaniu z Gerardem Pique Shakira opuściła Barcelonę, by rozpocząć nowy etap życia w Miami. 10-letni Milan i 8-letni Sasha - synowie wokalistki i piłkarza są silnie związani z mamą i nie kryją się z awersją do nowej macochy, a więc wyprowadzka za ocean była dla nich oczywistym wyborem. Gwiazda aktualnie nie chce być z nikim łączona - stawia na samorealizację i zaspokajanie potrzeb swoich dzieci, dla których rozstanie rodziców było traumatycznym wydarzeniem. 

Tom Cruise ostatnich lat z pewnością nie zaliczyłby do udanych. Niegdyś popularny aktor w wycofał się z życia publicznego. Jednym z powodów był rozwód z Katie Holmes - matką ich wspólnej córki Suri, z którą ma nie najlepszy kontakt. Do show-biznesu powrócił w 2020 roku wraz z premierą Mission: Impossible 7. Wówczas również wyszedł na jaw fakt, że spotyka się z Hayley Atwell - koleżanką z planu. Jak się jednak okazało, para chwilę po tym, jak news trafił do sieci rozstała się. Od pewnego więc czasu aktor jest singlem. 

A skoro oboje oficjalnie są wolni, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawiązać bliższą znajomość...

Shakira i Tom Cruise - co ich łączy?

Podczas niedzielnego Grand Prix Formuły 1 w Miami wokalistka nie tylko spacerowała w towarzystwie 60-letniego aktora, ale również aktywnie spędzała z nim czas w strefie VIP, gdzie towarzyszył im jeden z synów Shakiry i Gerarda Pique. Niedoszła para wymieniała uśmiechy i szeptem rozmawiała po to, by żadne niepowołane ucho nie zorientowało się, co jest przedmiotem ich dyskusji.

Czy to oznacza, że mają coś do ukrycia? Niewykluczone. Warto bowiem pokreślić, że dokładnie w ten sam weekend Tom Cruise mógł uczestniczyć w koronacji Karola III, na którą jednak nie zdecydował się pójść. 

Wspólne zdjęcia Shakiry i Toma Cruise'a znajdziecie w galerii pod artykułem.

Zobacz także: