Camila Cabello i Shawn Mendes – historia związku

Shawn Mendes Camila Cabello za sprawą wspólnego sukcesu byli w pewnym momencie jednym z najbardziej wpływowych duetów w show-biznesie. Kanadyjski wokalista i artystka kubańsko-meksykańskiego pochodzenia budzili niemałe zainteresowanie mediów, nie tylko ze względu na bijący rekordy popularności wakacyjny hit „Señorita”. 26-latka i 24-latek przez kilka lat tworzyli jedną z najbardziej uroczych par wśród celebrytów. „Shawnmila”, bo tak media oraz fani i fanki nazwali artystów, sprawiali wrażenie szaleńczo w sobie zakochanych. Do czasu. 

Niespodziewanie, 18 listopada 2021 roku Shawn Mendes i Camila Cabello ogłosili rozstanie. Oboje zamieścili oficjalne oświadczenia na swoich profilach w mediach społecznościowych. Cześć kochani, postanowiliśmy zakończyć naszą romantyczną relację, ale miłość do siebie nawzajem jest silniejsza niż kiedykolwiek. Zaczęliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele i nadal nimi będziemy. Dziękujemy wam za wsparcie i idziemy naprzód. Camila i Shawn.

Po rozstaniu Camilla spotykała się z Austinem Kevitchem, twórcą popularnej aplikacji randkowej, z którym ostatecznie rozstała się po zaledwie ośmiu miesiącach związku. Shawn był natomiast łączony był z fizjoterapeutką gwiazd, Jocelyne Mirandą. Żadna z relacji nie przetrwała jednak próby czasu. 

Camila Cabello i Shawn Mendes – wielki powrót po dwóch latach od rozstania

Od czasu rozstania artystów mijają dwa lata. Niemałym zaskoczeniem były więc doniesienia zza oceanu, o których pisaliśmy i pisałyśmy w kwietniu. W czasie odbywającego się na kalifornijskiej pustyni festiwalu Shawn Mendes i Camila Cabello przyłapani zostali na wspólnej zabawie. Zabawie to tak naprawdę mało powiedziane. Do sieci trafiły nagrania wyraźnie całujących się eks. 

Jak się później okazało, wspólny wypad na festiwal muzyczny nie był przypadkowy. Para postanowiła bowiem dać sobie jeszcze jedną szansę i odbudować związek, którym cieszyli się przed laty. W późniejszych tygodniach paparazzi niejednokrotnie przyłapali Camilę i Shawna na randkach, podczas wspólnych spacerów czy w drodze na siłownię. Niżej znajdziecie zdjęcie z ulic Nowego Jorku, które zostało zrobione nie tak dawno, bo 25 maja. 

fot. Getty Images / Gotham

Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się po raz drugi

Wygląda jednak na to, że szczęście pary nie trwało długo. Jak informuje serwis „Daily Mail”, para postanowiła rozstać się po zaledwie sześciu tygodniach. 

Zobacz także:

To był jedynie przelotny romans, który postanowili właśnie zakończyć. Zdali sobie sprawę, że błędem było danie sobie drugiej szansy. W końcu za pierwszym razem rozstali się nie bez powodu – czytamy wypowiedź osoby z bliskiego otoczenia pary.

Jak myślicie, czy to definitywny koniec Shawnmili? A może jedynie krótka przerwa, po której gwiazdy znów wrócą do siebie?