Tydzień temu FKA twigs (jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia) zdecydowała się na szczere wyznanie. W oświadczeniu na The New York Times poinformowała, że jej były chłopak znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie, a będąc z nim przechodziła prawdziwe piekło. 32-letnia spotykała się z Shią LaBeouf ponad rok – para poznała się na planie filmu Honey. Rozstali się w maju 2019 roku. FKA twigs podsumowała w swoim oświadczeniu, że to był najgorszy czas w jej życiu i skierowała sprawę do sądu, składając pozew przeciwko swojemu byłemu chłopakowi i oskarżając go o przemoc, fizyczną i psychiczną. W oświadczeniu przytoczyła kilka historii, które miały miejsce, np. podczas przejażdżki samochodem Shia groził jej śmiercią, dusił, kiedy artystka spała i rzucił ją o maszynę. Aktor zaraził również swoją byłą partnerkę chorobą weneryczną. FKA twigs wyznała również, że zgłosiła tę sprawę tak późno, ponieważ najpierw nie chciała zniszczyć kariery aktorskiej swojego byłego partnera, a potem bała się, że nikt jej nie uwierzy. 

Robert Pattinson i FKA twigs rozstali się! >>>

Shia LaBeouf ma nową dziewczynę. Kim jest dziewczyna aktora oskarżonego o przemoc w związku?

„Ta sprawa nie została wniesiona w celu osiąnięcia osobistych korzyści, ale w celu wyjaśnienia sprawy i zapewnienia, że żadna kobieta nie będzie już narażona na nadużycia, jakich dopuszcza się Shia LaBeouf”, napisała w swoim oświadczeniu FKA twigs. Aktor odniósł się do tych zarzutów i w oświadczeniu dla The New York Times wyznał, że nie ma żadnego usprawiedliwienia dla swojej agresji i alkoholizmu – „Przez lata stosowałem przemoc wobec samego siebie i innych. Zdarzało mi się ranić najbliższych mi ludzi. Wstydzę się tego i przepraszam wszystkich, których zraniłem”. 

Oskarżenie aktora ma już swoje pokłosie – Netflix odsunął Shię od promocji nowego filmu Cząstki kobiety, w którym wystąpił razem z Vanessą Kirby. Produkcja trafi na platformę już 7 stycznia. Wiele osób oczekiwało, że głos w tej sprawie zabierze również obecna dziewczyna LaBeoufa, Wczoraj aktor został przyłapany ze swoją nową partnerką na czułościach. Margaret Qualley ma 26 lat i jest córką słynnej aktorki Andie MacDowell – od 2013 roku sama robi karierę w aktorstwie. Możecie kojarzyć ją z takich filmów jak Palo Alto czy Pewnego razu… w Hollywood. Młoda gwiazda nie ustosunkowała się do oskarżeń przeciwko swojemu chłopakowi i wygląda na to, że nie planuje tego zrobić. Uważacie, że powinna zabrać głos w tej sprawie?