Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh uchodzi za najbarwniejszą pociechę znanej ex-pary. 17-latka uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem i robi w absolutnie fantastyczny sposób. Jej najnowsza metamorfoza jest dowodem na to, że zamiłowanie do szalonych wcieleń odziedziczyła po mamie. 

Shiloh Jolie-Pitt w ultrakrótkich, różowych włosach. Wygląda jak młoda Angelina

17-latkę w nowej fryzurze sfotografowano w poniedziałek podczas lunchu z przyjaciółką w Erewhon Studio City w Kalifornii. Shiloh w czarnym t-shircie, dżinsowych szortach i trampkach sprawiała wrażenie totalnie wyluzowanej. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta ewidentnie przyzwyczaiła się już do obecności paparazzi - zajęta rozmową, ignorowała skierowane w nią obiektywy. Kochamy jej look i luz!

Zdjęcia, które jej wykonano lotem błyskawicy obiegły internet. Wiele osób zwróciło uwagę, że młoda Angelina również nosiła różowe włosy, a Shiloh w nowej odsłonie niesamowicie przypomina znaną mamę:

Kocham obie,

Shiloh jest tak samo zbuntowana jak mama!

Jaka matka, taka córka, piękna dziewczyna - czytamy w komentarzach.

Shiloh Jolie-Pitt - córka Angeliny Jolie i Brada Pitta to mistrzyni metamorfoz

17-letnia Shiloh Jolie-Pitt, córka najsłynniejszej swego czasu pary z Hollywood, poniekąd poszła w ślady rodziców. Jest aspirującą artystką - rozwija się jako tancerka i performerka. Swego czasu internet podbiło wideo, w którym nastolatka wykonuje choreograficzny układ do piosenki „Vegas” Doji Cat ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Elvis” w reżyserii Buza Luhrrmanna z Austinem Butlerem w roli głównej. 

Zobacz także:

Shiloh chętnie i często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Kocha mieszać style i pokazywać się w nowych odsłonach - od dziewczęcych looków z czerwonego dywanu, po streetwearowe stylizacje rodem z lat 90. i 00., w których przypomina mamę.