SIA i Dan Bernard kilka dni temu powiedzieli sobie sakramentalne tak. Wokalistka i jej wieloletni partner pobrali się w malowniczym Portofino na terenie posiadłości należącej do Stefano Dolce oraz Domenico Gabbany. Jak wyglądała ceremonia i stylizacje państwa młodych?

SIA wzięła ślub. Jak wyglądała uroczystość?

SIA wzięła ślub po raz drugi. Jak poinformował serwis Page Six, wokalistka została żoną wieloletniego partnera, Dana Bernarda w poniedziałek, 8 maja 2023 roku. Artystka, kojarzona przede wszystkim ze swoim charakterystycznym lookiem scenicznym, zdecydowała się na raczej skromną, kameralną uroczystość i klasyczną stylizację. 

Ceremonia została zorganizowana na terenie posiadłości Villa Olivetta, należącej do projektantów Stefano Dolce i Domenico Gabbany, czyli duetu Dolce&Gabbana. To już drugi ślub, który odbył się w tym wyjątkowym miejscu. Rok temu projektanci użyczyli swojej wilii Kourtney Kardashian i Travisowi Barkerowi.

Na TikTokowym profilu portalu Page Six pojawiło się krótkie wideo z uroczystości. Widzimy na nim m.in. kreację panny młodej i fragment dekoracji. W dniu swojego ślubu SIA miała na sobie klasyczną, koronkową suknię o kroju syrenki w odcieniu delikatnego różu. Artystka postawiła na rękawy o długości 7/8 i perłowe aplikacje. Gwiazda miała upięte włosy, klasyczny welon, a w dłoniach skromny bukiet peonii. Całości dopełnił makijaż z fokusem na usta w odcieniu głębokiej czerwieni. Mąż artystki, Dan Bernard również postawił na klasykę z twistem. Ślub wziął w świetnie skrojonym smokingu w odcieniu delikatnego błękitu.

Dekoracje przepięknie współgrały z otoczeniem. Stylowe, kwiatowe kompozycje w odcieniu bieli i różu oraz dziesiątki świec perfekcyjnie podkreśliły romantyczny charakter uroczystości.

SIA i Dan Bernard - historia miłości. Kim jest mąż wokalistki?

SIA i Dan Bernard jako para zadebiutowali w grudniu 2021 roku. Pojawili się wspólnie na premierze filmu „West Side Story”. Wcześniej utrzymywali swój związek w tajemnicy przed mediami. Wybranek artystki, Dan Bernard jest osobą, która strzeże swojej prywatności. W sieci próżno więc szukać informacji na jego temat.

Wcześniej, od 2014 do 2016 roku SIA była żoną dokumentalisty, Erika Andersa Langa. 

Zobacz także: