Drugi sezon hitu HBO Biały Lotos ujrzał światło dzienne pod koniec 2022 roku, ale nadal jest o nim głośno. Kolejna część serialu o bogaczach, którzy spędzają wakacje w luksusowym resorcie sieci Biały Lotos okazała się równie dobra, jeśli nawet nie lepsza od pierwszej. Dzięki produkcji międzynarodową sławę zyskały dwie włoskie aktorki – Simona Tabasco i Beatrice Grannò, czyli serialowe Lucia i Mia, miejscowe dziewczyny do towarzystwa, które wiele namieszały w życiach mieszkańców kurortu znajdującego się w sycylijskiej Taorminie. Mimo wszystko nie dało się ich nie polubić. Takie same zdanie ma o aktorkach Kim Kardashian, która zdecydowała się zaprosić je do najnowszej walentynkowej kampanii Skims. Simona i Beatrice, oprócz odgrywania zażyłej relacji w serialu, od ponad dziesięciu lat są również przyjaciółkami w prawdziwym życiu i bije od nich niesamowita energia! Zobaczcie sami i same w naszej galerii. Zdjęcia są bardzo zmysłowe i hot, ale również pokazują kobiecą siłę oraz sisterhood. O to chodzi!

Simona Tabasco i Beatrice Grannò w najnowszej kampanii Skims

23 stycznia założycielka marki Skims, czyli Kim Kardashian, ogłosiła, że wypuszcza właśnie nową kolekcję. Z racji zbliżających się walentynek, produkty nawiązują właśnie do święta zakochanych. Jednak nie trzeba być w związku, aby świętować ten dzień. I kampania Skims jest tego najlepszym dowodem. Wystarczy mieć obok siebie swoją najlepszą przyjaciółkę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SKIMS (@skims)

Na zdjęciach wykonanych przez Donnę Trope widzimy Simonę Tabasco i Beatrice Grannò w dobrze znanych już modelach bielizny (kolekcje Fits Everybody i Silk). W ofercie marki pojawiły się oczywiście nowe walentynkowe kolory. Włoszki pozują w stanikach, majtkach, topach i sukienkach w najróżniejszych odcieniach różu. Nie zabrakło też klasycznej czerni. Kim nie zapomniała również o printach! Niektóre projekty ozdobione są uroczym wzorem w małe serduszka. Nie zabrakło również odważnych i seksownych krojów, ale także wygodnych piżam. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kolekcja jest naprawdę przepiękna.

Obejrzałam „Biały Lotos” i musiałam mieć tu moje dziewczyny – napisała Kardashianka pod postem, który opublikowała na Instagramie. – Startujemy ze sprzedażą 26 stycznia. Będzie jeszcze bardziej seksownie. W kampanii występują prawdziwe gwiazdy i przyjaciółki – dodała.

Przy tworzeniu walentynkowej kampanii Skims było bardzo dużo zabawy – powiedziała Grannò, co można przeczytać w komunikacie prasowym. – Możliwość pracy z moją przyjaciółką Simoną i doświadczenie wystąpienia w naszej pierwszej globalnej modowej kampanii było wyjątkowym doświadczeniem – wyznała aktorka. Tabasco dodała, że uwielbia Skims. Znalezienie się z Beatrice w globalnej modowej kampanii, która celebruje przyjaźń i kobiety oraz dzięki której czuję się pewnie i seksownie w swoim ciele, było niezwykle satysfakcjonujące – przyznała Włoszka.

Jak napisała Kim, kolekcja będzie dostępna od 26 stycznia, a więc już za dwa dni. Skusicie się na któryś z modeli? Dziewczyny wyglądają w nich bosko!