Millie Bobby Brown czerpie z życia pełnymi garściami i jakimś cudem znajduje czas, żeby pogodzić biegnącą kilkoma ścieżkami karierę i życie prywatne. Gwiazda znana przede wszystkim z serialu „Stranger Things” jest też autorką marki kosmetycznej Florence by Mills. Życia nie dzieli jednak tylko między plan filmowy i obowiązki związane z promocją swojego brandu. Niedawno pisaliśmy, że Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi zaręczyli się. Aktorka i syn lidera słynnej grupy rockowej Bon Jovi są razem już od ponad dwóch lat. Według informacji, które przekazała para, poznali się w sieci i zaczęli swoją relację od przyjaźni. O kolejnym etapie, na który wszedł ich związek, poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz mają za sobą kolejny krok – oficjalne przyjęcie zaręczynowe. Neon Mr. & Mrs. Bongiovi jasno wskazuje, że ślub tej pary zbliża się wielkimi krokami.

Przyjęcie zaręczynowe Millie Bobby Brown i Jake’a Bongioviego

W kwietniu tego roku Millie Bobby Brown zamieściła na Instagramie czarno-biały kadr ze swoim ukochanym, Jakiem Bongiovim, na którym uwagę przykuwało coś jeszcze poza gwiazdorską parą. Detalem, którym od razu przyciągał spojrzenia, był ogromny pierścionek zaręczynowy. Dodatkowo fani i fanki zwrócili też uwagę na opis, który pojawił się jako dopełnienie pięknego kadru. Ich uwadze nie uszło, że nie jest to zwyczajne wyznanie miłości, a cytat z tytułowej piosenki Taylor Swift z jej bestsellerowego albumu „Lover” z 2019 roku.

Kocham cię już 3 lata, skarbie

Ale chciałabym je wszystkie

Analogiczny wpis pojawił się też na instagrmowym profilu Jake’a Bongioviego. Tym razem jednak już bez tekstu, który kojarzyłyby się z Taylor Swift.

Na zawsze – skomentował fotografie z sesji zaręczynowej.

Pomimo że gwiazdy nie dzielą się w mediach społecznościowych informacjami na temat ewentualnych przygotowań do ślubu, to jednak osoby z ich bliskiego otoczenia sprawiają, że możemy być na bieżąco. Stylista fryzur Millie Bobby Brown, Pete Burkill, zamieścił bowiem na swoim Instagramie fotografie z ich przyjęcia zaręczynowego. Zwrócił oczywiście uwagę na detale związane z fryzurą aktorki, za którą był odpowiedzialny, ale fani i fanki pary zobaczyli przede wszystkim swoich ulubieńców pozujących na tle białych balonów i przy neonie z napisem Mr. & Mrs. Bongiovi. Na ten moment ewentualna data ślubu Millie Bobby Brown i Jake’a Bongioviego nie jest znana.