Wczoraj świat show-biznesu powiększył się o jedną zaręczoną parę. Millie Bobby Brown opublikowała na Instagramie zdjęcie razem ze swoim już narzeczonym – Jakiem Bongiovim. Post niedosłownie, ale był ogłoszeniem zaręczyn pary. Nie sposób było nie zauważyć ogromnego pierścionka na placu 19-letniej aktorki. Wiadomość o zaręczynach wzbudziła też kontrowersje ze względu na wiek zakochanych. Millie ma 19 lat, a Jake 21. Jednak, jak wiemy, miłość ma swoje prawa i nie skupia się na liczbach. Najważniejsze, że gwiazdy się kochają. Poznajcie bliżej wybranka i przyszłego męża Millie Bobby Brown.

Jake Bongiovi – wiek, pochodzenie, uniwersytet

Jacob Hurley Bongiovi, bo tak brzmi pełne imię chłopaka, urodził się 7 maja 2002 roku w Stanach Zjednoczonych w New Jersey, co oznacza, że już za niecały miesiąc skończy 21 lat. Dla porównania Millie urodziła się 19 lutego 2004 roku. Parę dzielą dwa lata różnicy.

Narzeczony gwiazdy „Stranger Things” uczęszczał do Syracuse University w stanie Nowy Jork. Gdy chłopak dostał się na studia, jego dumny ojciec opublikował na Instagramie post z gratulacjami.

Jake Bongiovi – ojciec

21-latek jest synem sławnego amerykańskiego muzyka Jona Bon Joviego. Legenda rocka znana jest z piosenek takich jak „It’s My Life” czy „Livin’ on a Prayer”. Piosenkarz ma jeszcze trójkę dzieci, których doczekał się z żoną Dorotheą Hurley.

Jake Bongiovi – rodzeństwo

Jak już wspomniałyśmy, Jake ma trójkę rodzeństwa. On jest trzecim z kolei dzieckiem w rodzinie Jona i Dorothey. Pierwsza urodziła się Stephanie Rose, która ma 29 lat, następnie 28-letni Jesse. Czwarty pojawił się 19-letni Romeo.

Jake Bongiovi – czym się zajmuje?

Mało kto wie, że Bongiovi pracuje w tej samej branży co jego narzeczona. Zajmuje się aktorstwem! Co prawda dopiero od niedawna, ponieważ żaden film z jego udziałem nie ujrzał jeszcze światła dziennego. Oba są na etapie postprodukcji i nie mają jeszcze daty premiery. Ich tytuły to „Sweethearts” i „Rockbottom”.

Jake Bongiovi – związek z Millie Bobby Brown

Pierwsze plotki na temat relacji Millie i Jake’a pojawiły się w czerwcu 2021 roku. Na początku zakochani byli przyjaciółmi, jednak ich relacja szybko przerodziła się w coś więcej. Para ogłosiła swój związek na Instagramie w listopadzie 2021 roku, publikując słodkie zdjęcie z Londynu.

Zobacz także:

Od tamtego czasu narzeczeni pojawiają się regularnie na ściankach i czerwonych dywanach. Wiele ich wspólnych zdjęć możemy zobaczyć również w ich mediach społecznościowych. Najnowsze to to, na którym aktorka pozuje ze swoim ukochanym i pokazuje pierścionek zaręczynowy. So cute! Kochamy ich razem i życzymy dużo szczęścia!

Zobaczcie naszą galerię, w której znajdziecie więcej słodkich momentów z życia Millie i Jake’a.