Smolasty działa na polskim rynku muzycznym już od blisko dziewięciu lat. Przełom w jego karierze nastąpił jednak dopiero w 2018 roku, gdy światło dzienne ujrzał przebojowy singiel „Uzależniony” z gościnnym udziałem rapera Otschodzi. Singiel stał się radiowym megahitem i na ten moment osiągnął status poczwórnej platyny. O młodym gwiazdorze melodyjnego R&B zrobiło się głośno również za sprawą jego szeroko opisywaneo w mediach związku z popularną influencerką i piosenkarką, Honoratą Skarbek. Para rozstawała się i schodziła się parokrotnie. We wrześniu 2020 roku wykonawczyni przeboju „Nie powiem jak” rozwiała wszelkie wątpliwości co do statusu ich związku.

Nie jesteśmy ze sobą już od kilku miesięcy - wyjaśniła, odpowiadając na zaczepny komentarz fana.

Smolasty pokazał swoją nową dziewczynę

Burzliwy związek Norberta Smolińskiego (tak naprawdę nazywa się artysta) z Honoratą Skarbek nie przetrwał próby czasu, ale za to posłużył mu do stworzenia uwielbianych przez jego słuchaczy utworów na temat nieszczęśliwej miłości. Wszystko wskazuje jednak na to, że wkrótce możemy się spodziewać ze strony Smolastego znacznie bardziej optymistycznych kawałków.

Internauci już od dłuższego czasu podejrzewali, że serce wokalisty jest znów zajęte. Potwierdzenia plotek na temat życia uczuciowego gwiazdora fani i redaktorzy serwisów show-biznesowych dopatrzyli się w teledysku do jego najnowszego wakacyjnego singla pt. „Pijemy za lepszy czas” oraz na jego oficjalnym profilu na Instagramie. U boku 26-latka pojawiła się tam atrakcyjna szatynka. Szybko okazało się, że nie jest to przypadkowa modelka.

Blanka Stajkow – kim jest nowa dziewczyna Smolastego?

Dziewczyną, która na planie wideo do „Pijemy za lepszy czas” nie szczędziła czułości Smolastemu jest Blanka Stajkow. Pochodząca ze Szczecina 23-latka ma już pokaźne grono obserwatorów w mediach społecznościowych. Trudno się jednak temu dziwić. W ubiegłym roku zrobiło się o niej głośno za sprawą występu w 10. edycji programu „Top Model”. To jednak nie wszystko. Blanka, w której żyłach płynie polsko-bułgarska krew, w dniu emisji odcinka ze swoim udziałem wypuściła klip do swojego debiutanckiego singla. Nakręcony na Mykonos wideoklip do anglojęzycznej piosenki „Better” w ciągu ośmiu miesięcy od premiery zyskał przeszło 376 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube.

Jakby tego było mało, Blanka może też pochwalić się znajomościami ze świata show-biznesu – jej profil już od dłuższego czasu obserwują m.in. Ewa Chodakowska i Weronika Rosati.

Myślicie, że Smolasty i Blanka Stajkow wkrótce zdecydują się opowiedzieć więcej o swojej relacji?

Zobacz także: