Smolasty znów jest szczęśliwie zakochany

Smolasty nie może w ostatnim czasie narzekać na brak wrażeń. Ostatnie pół roku wokalista spędził na intensywnej promocji swojego czwartego albumu pt. „Almost Goat”. Wysiłki dwudziestosiedmiolatka opłaciły się, bowiem krążek uzyskał już status potrójnej platynowej płyty. Ostatnie sukcesy gwiazdora zaprowadziły go zresztą w miniony weekend na jedną z najbardziej prestiżowych scen w Polsce – uświetnił swoim występem tegoroczną ceremonię rozdania Fryderyków. Co ciekawe, po uroczystej gali emocje wcale nie opadły. Autor hitu „Duże oczy” postanowił bowiem podzielić się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych ekscytującym ogłoszeniem. Na jaw wyszło, że Smolasty ma nową dziewczynę.

Nie mam Fryderyka, ale mam Fryderykę – oznajmił artysta pod serią zdjęć z tajemniczą partnerką.

Smolasty o rozstaniu z Nicole z „Top Model”

Nie jest trudno zauważyć, że post Smolastego wywołał u wielu internautów sporą konsternację. Fani zwrócili przede wszystkim uwagę na fakt, że zaledwie kilka miesięcy temu piosenkarz ogłaszał, że jest w związku z Nicole Akonchong, czyli laureatką drugiego miejsca w dziesiątej edycji programu „Top Model”.

A co z Nicole? – zapytała jedna z wyraźnie zdezorientowanych fanek Smolastego.

Co ciekawe, wokalista postanowił jej odpowiedzieć. Z komentarza wynika, że jego relacja z finalistką flagowego show TVN nie przetrwała próby czasu.

Nie wyszło, mimo sympatii i dobrej energii. Mam nadzieję, że Ty jesteś w trwałej i szczęśliwej relacji, bo to taka rzadkość w tych czasach – odpisał fance Smolasty.

O nowej kobiecie w życiu Norberta Smolińskiego, bo tak właściwie nazywa się artysta, na razie nie wiadomo zbyt wiele. Jego sympatia zapozowała do wspólnych zdjęć tyłem, a piosenkarz nie zdecydował się oznaczyć jej profilu. Wszystko wskazuje na to, że jest to stosunkowo świeża sprawa. Trzymamy kciuki!