Smolasty to artysta, który w ostatnich latach wyrósł na jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Określany początkowo mianem nadziei polskiego R&B piosenkarz od kilku lat regularnie wydaje przebój za przebojem, dzięki czemu ma na swoim koncie już kilkanaście złotych i platynowych płyt. Norbert Smoliński, bo tak właściwie nazywa się artysta, to jednak nie tylko popularny wokalista, ale od dłuższego czasu także bohater kolorowych czasopism i serwisów internetowych o życiu gwiazd krajowego show-biznesu. A te regularnie donoszą o wydarzeniach w jego życiu osobistym.

Smolasty szczerze o swoim życiu miłosnym

Smolasty po raz pierwszy otworzył się na tematy intymne krótko przed wydaniem swojego debiutanckiego albumu „Fake Love”. Rozkręcający wówczas powoli swoją karierę wokalista zgodził się ujawnić swoje sekrety nieistniejącemu już dziś na polskim rynku magazynowi „Playboy”. W ramach cyklu o nazwie „13 razy o seksie” młody gwiazdor odpowiedział na serię dość bezpruderyjnych pytań. W efekcie dowiedzieliśmy się chociażby, jak wyglądał jego „pierwszy raz” z kobietą.

Szczerze? To było w lasku obok mojego gimnazjum, ale wbrew pozorom, odbyło się w romantycznej atmosferze – wyznał.

To jednak nie wszystko. Norbert wyjawił też m.in., że w przeszłości zdarzało się mu umawiać z kilkoma kobietami na raz.

Kiedyś mi się to zdarzyło, ale takie rzeczy są moralnie kiepskie. Lepsze wyjście to nie deklarować, że będzie z tego coś więcej – wtedy nikogo się nie krzywdzi. Albo oczywiście być z jedną osobą i nie szukać wrażeń poza związkiem – oznajmił.

Smolasty i Honorata Skarbek

Dość szeroko komentowane w mediach wyznania Smolastego na łamach „Playboya” zbiegły się w czasie z licznymi doniesieniami na temat jego relacji z Honoratą Skarbek. Po raz pierwszy o rzekomym związku piosenkarza i jego koleżanki z branży zrobiło się pod koniec kwietnia 2018 roku. Plotki o ich zażyłej relacji pojawiły się po gali rozdania Fryderyków, na którą  nieoficjalnie – wybrali się razem.

Obiecali sobie jednak nie robić z bycia razem medialnego wydarzenia – donosił informator Pudelka.

Choć sami zainteresowani unikali publicznych deklaracji, na potwierdzenie plotek o ich związku nie trzeba było długo czekać. Najpierw zostali przyłapani na czułościach w jednym z warszawskich klubów podczas imprezy Karoliny Gilon, a krótko potem „wydał” ich własny znajomy, który wrzucił do sieci wideo, na którym tulą się na tylnym siedzeniu koncertowego busa.

Zobacz także:

Szybko wyszło na jaw, że związek Honki i Smolastego zdecydowanie zaliczał się do tych z gatunku burzliwych. Już pod koniec lipca 2018 roku portale obiegła sensacyjna wiadomość o ich nagłym rozstaniu. Co ciekawe, już kilka miesięcy później te same redakcje donosiły o tym, że para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę.

Seria powrotów i rozstań Honoraty i Norberta ostatecznie zakończyła się w 2020 roku. Potwierdziła to sama Skarbek w odpowiedzi na komentarz jednej z fanek, która pod zdjęciem piosenkarki z ogromnym bukietem róż napisała: „Smolasty się postarał”. Influencerka szybko wyprowadziła ją z błędu.

No widocznie nie, skoro nie jesteśmy ze sobą już od kilku miesięcy – oświadczyła.

 

Smolasty i Magdalena Karwacka

Na przełomie 2019 i 2020 roku, a więc w trakcie jednego z poważnych kryzysów w związku Smolastego z Honoratą Skarbek, wokalista przez chwilę łączony był z Magdaleną Karwacką. Uczestniczka ósmej edycji „Top Model” wystąpiła nawet w jego teledysku do jego kawałka „Kreski”.


Finalnie okazało się jednak, że ich relacja nie wykroczyła poza zwykłe stosunki koleżeńskie, co potwierdził tekst tytułowego kawałka z krążka 
„Pełnia”.

Top modelka mówi mi, że jestem słodki I pyta mnie o jakiś friendzone, ja nawet nie wiem co to jest, yoł

Smolasty i Blanka Stajkow

O życiu miłosnym Smolastego ponownie zrobiło się głośno w maju 2022 roku. Wtedy media obiegły informacje, że nową wybranką piosenkarza została Blanka Stajkow. Co ciekawe, podobnie jak Magdalena Karwacka, nowa sympatia artysty również wystąpiła w programie „Top Model” oraz... w jego wideoklipie. Piosenkarkę, która rok później została reprezentantką Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji w Liverpoolu, można podziwiać w teledysku do megahitu „Pijemy za lepszy czas”.

 

Smolasty i Nicole Akonchong

O rzekomej relacji Smolastego z wykonawczynią radiowego przeboju „Solo” nie wiadomo zbyt wiele. Jedyne, czego możemy być pewni, to fakt, że nawet jeśli zrodziło się między nimi autentyczne uczucie, to dość wypaliło się ono niemal tak szybko, jak się pojawiło. Już w grudniu 2022 roku sieć rozpaliły doniesienia o kolejnym romansie wokalisty. Jeśli wierzyć wiadomościom serwisów plotkarskich, Smolasty wyraźnie ma słabość do uczestniczek „Top Model”. Jego kolejną sympatią została bowiem Nicole Akonchong, czyli finalistka dziesiątej edycji show.

Jak przystało na gwiazdy młodego pokolenia, swój związek potwierdzili za pomocą wymownego zdjęcia, które pojawiło się na Instagramie.

Smolasty i Nicole Akonchong / smolasty / instagram.com

Smolasty z nową dziewczyną

Wkrótce okazało się, że związek i Norberta i Nicole nie przetrwał próby czasu. Zaledwie pięć miesięcy po opublikowaniu zmysłowej fotografii z modelką Smolasty zaprezentował na swoim instagramowym profilu serię zdjęć ze swoją nową dziewczyną. Jedna z fanek wokalisty wprost zapytała go wówczas wprost: „A co z Nicole?”. Idol zdecydował się jej odpowiedzieć i wyjaśnić sytuację.

Nie wyszło, mimo sympatii i dobrej energii – wyznał.

Kim jest obecna partnerka Smolastego? Tego nie wiadomo, bowiem artysta konsekwentnie milczy na ten temat. W kwietniu muzyk opublikował zdjęcie z  dziewczyna o długich, sięgających jej niemal do pasa włosach. Na tym się jednak skończyło.

W sierpniu 2023 w mediach pojawiły się spekulacje, że Smolasty może spotykać się obecnie z... Dodą. Artyści nagrali wspólny utwór „Nim Zajdzie Słońce”, który promuje niezwykle romantyczny teledysk. 

Myślicie, że faktycznie jest coś na rzeczy?