Sofia Richie i jej burzliwe życie miłosne

Sofia Richie weszła z hukiem do świata show-biznesu, gdy przed laty (2016 rok) Justin Bieber oświadczył na Instagramie, że córka legendarnego Lionela i młodsza siostra Nicole jest jego dziewczyną. Fanki piosenkarza nie były zachwycone i zaczęły obrażać jego wybrankę na fanpage'u muzyka. Bieber zagroził, że jeśli się nie opanują, zmieni ustawienia swojego konta na prywatne. W ten sposób 17-letnia wówczas Sofia Richie zyskała międzynarodową rozpoznawalność. Związek młodych gwiazd nie potrwał jednak długo.

Po rozstaniu koleżanka Paris Jackson, Kylie Jenner i Belli Hadid skupiła się na życiu zawodowym i postanowiła spróbować swoich sił jako modelka. Była związana z prestiżowymi agencjami L.A. Models i Select Model Management, wystąpiła m.in w kampanii kolekcji Material Girl stworzonej przez Madonnę. Mimo to nie podbiła świata modelingu.

Świat usłyszał o niej ponownie, gdy w 2017 roku związała się ze starszym od siebie o 16 lat Scottem Disickiem. Ich relacja od początku budziła kontrowersje. Celebryta był wcześniej partnerem Kourtney Kardashian, z którą ma trójkę dzieci – Masona, Penelope oraz Reigna. Para rozstała się w atmosferze skandalu (prawdopodobnie Scott zdradzał Kourtney), ale zachowała przyjacielskie stosunki. Do tego stopnia, że Disick i jego kolejna dziewczyna – Sofia Richie – wyjeżdżali na wspólne wakacje z klanem Kardashian-Jenner. Byli ze sobą przez 3 lata.

Niestety i ten związek nie przetrwał próby czasu

Sofia Richie ogłasza zaręczyny

Po rozstaniu z celebrytą modelka znalazła pocieszenie w ramionach swojego przyjacielaJadena Smitha, syna Will i Jady Pinkett Smith. Gdy i ta relacja się rozpadła, gwiazda rzuciła się w objęcia niejakiego Elliota Graina i wszystko wskazuje na to, że nareszcie spotkała prawdziwą miłość.  23-letnia córka Lionela Richiego i Diane Alexander właśnie ogłosiła zaręczyny.

W środę 20 kwietnia Sofia podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami, na których został uwieczniony moment oświadczyn (zobacz w naszej galerii). Wszystko odbyło się w romantycznej atmosferze, pośród płatków białych kwiatów i blasku świec, narzeczony ukląkł na jedno kolano. 

„Wieczność nie jest wystarczająco długa” – napisała gwiazda na Instagramie, oznaczając swego ukochanego. 

Kim jest jej wybranek?  

Zobacz także:

Elliot Graine – kim jest narzeczony Sofii Richie?

28-letni Elliot Grainge jest synem Luciana Grainge, dyrektora generalnego Universal Music Group. Distractify wycenił majątek juniora na 5 milionów dolarów, w 2021 roku mężczyzna trafił na listę „Forbesa”. Tak jak ojciec, Elliot pracuje w branży muzycznej, jest właścicielem niezależnej wytwórni płytowej 10K Projects. Przed związkiem z Richie nie był postacią publiczną. 

Jak sądzicie, pasuje do Sofii?

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.