Sonia Bohosiewicz: małżeństwo z Pawłem Majewskim

Sonia Bohosiewicz chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami na Instagramie, jednak w tradycyjnych mediach nie afiszuje się ze swoim życiem osobistym. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek w 2008 roku poślubiła Pawła Majewskiego, syna reżysera Janusza Majewskiego. Para doczekała się dwóch synów – Teodora i Leonarda  I choć od kilu miesięcy plotkowało się o kryzysie w związku, żadne z zainteresowanych stron nie komentowała tych doniesień.

Teraz media obiegła informacja, że małżeństwo dobiegło końca. Emocje podgrzewają okoliczności rozstania: rozwód rzekomo miał miejsce pół roku temu, a aktorce dość długo udało się utrzymać ten fakt w tajemnicy.

Sonia Bohosiewicz jest już po rozwodzie – twierdzi źródło

Plotkarskie serwisy zwróciły uwagę na samotne zagraniczne wyjazdy aktorki oraz nieobecność partnera na 50. rocznicy ślubu teściów. Małżonka próżno szukać też na instarelacjach gwiazdy z remontu domu.

Teraz „Dobry Tydzień” wyjawił, że małżeństwo Soni Bohosiewicz i Pawła Majewskiego należy do przeszłości. Para rzekomo rozstała się kilka miesięcy temu. Redakcja tygodnika powołuje się na słowa informatora – pracownika Sądu Okręgowego w Warszawie.

Sprawa o rozwód Soni Bohosiewicz i Pawła Majewskiego jest zakończona. Wyrok zapadł w czerwcu 2022 roku – twierdzi źródło.

Sonia Bohosiewicz do tej pory nie potwierdziła informacji o rozwodzie.