Mimo tego, że chińska medycyna zna rollery do masażu twarzy od wieków, to cały świat oszalał na ich punkcie dopiero w 2018 roku. Przez kilka miesięcy masażery z jadeitem, różowym kwarcem i innymi kryształami cieszyły się taką popularnością, że zdobycie ich graniczyło z cudem. Teraz znajdziecie je w mini brandach, jak również w popularnych drogeriach, na przykład w sieci Rossmann. Na czym polega ich fenomen? Masaż jade rollerem wygładza skórę, a dotyk zimnego kryształu zmniejsza opuchliznę i obrzęki. To zaledwie część jego zbawiennych dla skóry właściwości. Jednak marki robią wszystko, aby ulepszyć swoje produkty, a finalnie podbić serca kolejnych klientów. Na rynku pojawił się ostatnio soniczny roller do masażu twarzy, który działa jeszcze skuteczniej. Jakie ma zalety, gdzie go kupić i za ile?

Soniczny roller do masażu twarzy - jak działa?

Podobnie jak tradycyjne rollery do masażu twarzy, ten produkt został wykonany z różowego kwarcu. Chłód kamienia miłości (bo właśnie takim mianem określa się go w Azji) zamyka pory, wspomaga i przyspiesza drenaż limfy, a także poprawia krążenie krwi. Co w takim razie wyróżnia soniczny roller? Otóż generuje on (aż!) 6 tysięcy pulsacji na minutę, które potęgują efekty masażu, jak również zwiększają wchłanialność kosmetyków (m.in. olejków, serum i kremów). Po użyciu sonicznego rollera do masażu twarzy skóra staje się rozświetlona, wygląda zdrowo i promiennie. Co więcej, to genialny sposób na relaks.

Soniczny roller do masażu twarzy - cena. Gdzie kupić masażer?

Soniczne akcesoria (szczoteczki do zębów albo gadżety do pielęgnacji twarzy) nie należą do najtańszych. A ile kosztują soniczne rollery do masażu twarzy? Okazuje się, że ich cena jest dość przystępna. Soniczny masażer znalazłyśmy m.in. w ofercie marki Easy Livin’. Jego koszt to 139 złotych. Warto wspomnieć, że jest on niewiele droższy od tradycyjnych rollerów z kryształami, których ceny wahają się od 40 do nawet 130 złotych.

Oto, dlaczego jade roller, czyli masażer do twarzy, to jedyne pielęgnacyjne akcesorium, jakiego potrzebuje wasza skóra! >>>