Niech moc będzie z tobą” to jeden z najsłynniejszych zwrotów w historii kina. Słowa te wypowiedział Obi Wan Kenobi do Luke’a Skywalkera w filmie Nowa nadzieja, czyli w czwartej części kultowej sagi Gwiezdne Wojny. I zna je każdy, nawet nie będąc fanem historii rodem legendarnej filmowej serii. Jeżeli jednak zaliczacie się do miłośniczek filmów w reżyserii George’a Lucasa oraz tych nowszych, czyli także nowej serii Disney+ The Mandalorian, będziecie najszczęśliwsze w całej galaktyce, odkrywając najnowszą kolekcję marki Pandora. Popularny duński brand biżuteryjny, który ma już na koncie m.in. linię dedykowaną Harry’emu Potterowi, tym razem zainspirował się głównymi bohaterami Star Wars i stworzył wyjątkowe charmsy.

Kolekcja Star Wars x Pandora już w sprzedaży! A w niej charmsy inspirowane bohaterami kultowej sagi

W ramach kolekcji Star Wars x Pandora znajdziecie w sumie 12 elementów wykonanych z materiałów pozyskanych w 71% z recyklingu, w tym 10 charmsów i zawieszek, bransoletkę oraz wyjątkowego charmsa z logo Star Wars z edycji limitowanej. Każdy z nich został starannie opracowany, zaprojektowany i ręcznie wykończony. - Ciężko pracowaliśmy nad dopracowaniem misternych szczegółów biżuterii przy wykorzystaniu nowoczesnych technik produkcji - mówią Francesco Terzo oraz A. Filippo Ficarelli, VP Creative Directors marki Pandora.

fot. materiały prasowe


Co dokładnie może zawisnąć na charakterystycznych bransoletkach Pandory? Między innymi charmsy inspirowane postaciami C-3PO i R2-D2 z ruchomymi elementami (ale kosmos!), charms inspirowany postacią Chewbacca ozdobiony detalem w postaci pasa 3D, charms Darth Vader będący idealnym dodatkiem dla każdej fanki lorda Sith, charms przedstawiający nową postać serii Disney+ The Mandalorian The Child, a także wspomniany już limitowany charms w kształcie logo Star Wars w wersji Shine, który dostępny będzie w sprzedaży do 21 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Całość jest już dostępna zarówno w salonach stacjonarnych, jak i w sklepie online Pandory.


Zobacz także: Jak wyczyścić bransoletkę Pandora i charmsy? Internautki pokochały ten patent na odświeżenie biżuterii

 

Zobacz także:

fot. materiały prasowe


- Jestem przekonany, że fanki sagi na całym świecie docenią nową kolekcję Star Wars x Pandora Od teraz mogą mieć swoich ulubionych bohaterów i symbole ukochanej historii zawsze przy sobie – mówi Paul Southern, Senior Vice President, Licensing and Franchise, Lucasfilm.

Wszystkie elementy z kolekcji Star Wars x Pandora możecie zobaczyć w GALERII >>>