Top modelki stawiają na klasyczne stylizacje nie tylko podczas castingów przed pokazami mody. W podobnych zestawach są widywane także na co dzień. Idealnym przykładem jest ostatnia stylizacja Emily Ratajkowski. Modelka postawiła na outfit, który uwielbiają i noszą w każdym sezonie Francuzki. W dodatku jest to zestaw, który opiera się na trzech ubraniach, które niemal każdy ma w swojej szafie, a jeżeli nie ma, to powinien dokupić, bo sprawdzą się w wielu odsłonach.

Mowa o białym T-shircie, czarnej marynarce i niebieskich jeansach. Ta stylizacja, to tylko jeden z dowodów, który potwierdza, że te 3 basici uwielbiają nie tylko Francuzki, ale kobiety z całego świata. Ich ogromną zaletą jest to, że wyglądają świetnie nie tylko razem. Można je z powodzeniem łączyć z większością ubrań, które ma się w szafie. Za każdym razem prezentują się stylowo i zachwycają. Choć wiele osób mogłoby powiedzieć, że to nic specjalnego, to jednak mają w sobie to coś.

Fot. Getty Images

Stylizacja Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski nie raz prezentowała już minimalistyczne stylizacje, które są świetną inspiracją, jeżeli chcemy stworzyć uniwersalny zestaw na co dzień. Ostatnio modelka zdecydowała, że pokaże jedno z najbardziej ponadczasowych połączeń. W tym celu zestawiła ze sobą biały T-shirt, czarną marynarkę i niebieskie jeansy.

W jej stylizacji pojawiły się konkretnie spodnie o fasonie relaxed fit, koszulka z okrągłym dekoltem i skórzany blazer. Taki wybór pokazuje, że to uniwersalne połączenie można poddawać drobnym metamorfozom. Właśnie fason spodni, materiał lub model marynarki, a także rodzaj dekoltu w T-shircie mogą dopasowywać outfit nie tylko do trendów panujących w danym sezonie, ale przede wszystkim do naszego stylu.

Basici, które uwielbiają Francuzki

Na liście 5 ubrań, które (nieprzypadkowo) znajdziesz w szafie każdej Francuzki, pominęliśmy biały T-shirt, który wydawał nam się zbyt oczywisty. Nie zabrakło jednak na niej marynarki i jeansów. W tamtym zestawieniu postawiliśmy konkretnie na blazer oversize i dzwony z denimu, ale same fasony to już kwestia umowna. Inspiracji, które udowadniają, że warto skopiować stylizację Emily Ratajkowski, nie brakuje. Idealnym przykładem są chociażby zestawy Julie Bérard i Marielle Haon, które znajdziecie w naszej galerii.

Francuskie influencerki stale dzielą się swoimi stylizacjami, które potem stanowią inspirację dla osób z całego świata. Ich nonszalanckie, klasyczne i pełne uroku zestawy to w wielu przypadkach uniwersalne basici, które sprawdzą się niezależnie od bieżących trendów, bo nigdy nie wychodzą z mody. Francuski szyk w dużej mierze opiera się właśnie na prostych rozwiązaniach i trikach stylizacyjnych, które są w stanie przetrwać próbę czasu. Jeżeli zainwestujesz w te trzy elementy garderoby, to nie będą to zmarnowane pieniądze.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.