Suchy szampon do Batiste jest najczęściej kupowanym na świecie. Teraz dostępny jest w ulepszonej wersji Batiste 2.0 

Suchy szampon do włosów to kosmetyk, który w swojej kosmetyczce ma chyba każda kobieta. Bo chyba każdej z nas zdarzyło się mieć tylko chwilę na odświeżenie fryzury, gdy zegar bezlitośnie odliczał minuty do wyjścia do pracy. Jeśli wciąż szukacie swojego ideału, polecamy suchy szampon marki Batiste – to najczęściej kupowany suchy szampon do włosów na świecie!

Który teraz jest jeszcze lepszy niż zwykle – tej wiosny marka wypuściła bowiem linię produktów o ulepszonej formule – Batiste 2.0. Suche szampony Batiste 2.0 nie tylko przywracają świeżość „wczorajszym” włosom (w 30 sekund!!!), ale i pielęgnują je.

Suchy szampon: jak działa i jak prawidłowo go stosować? >>>

Co potrafi suchy szampon do włosów Batiste 2.0?

Suche szampony z linii Batiste 2.0 odświeżają włosy, przy okazji odżywiając je i nawilżając. To zasługa nowych składników szamponów: olejku abisyńskiego, keratyny, awokado oraz witaminy E. Linia Batiste 2.0 składa z aż 4 suchych szamponów, a każdy z nich został stworzony z myślą o potrzebach innego rodzaju włosów. Do wyboru: suchy szampon Hydrate do włosów suchych i normalnych, które szczególnie wymagają nawilżenia, suchy szampon Damage Control do włosów zniszczonych (stylizacją lub farbowaniem), suchy szampon Batiste Volume do włosów cienkich i wiotkich, dodający im objętości, a także suchy szampon Batiste De-Frizz do włosów niesfornych i puszących się. Każdy znajdzie więc coś dla siebie!

Jak używać suchego szamponu do włosów?

Jak używać suchego szamponu Batiste? To proste. Wystarczy wstrząsnąć szamponem, spryskać włosy (w odległości ok. 20 cm od głowy), a następnie palcami wmasować w nie produkt. I gotowe! Pamiętajcie jednak, by suchego szamponu nie używać więcej niż raz. Następnego dnia po użyciu, zwyczajnie umyjcie włosy. Ale używać go warto, zwłaszcza, że teraz także pielęgnuje włosy. Nowe suche szampony Batiste znajdziecie w naszej galerii (u góry strony), a poniżej – wybrane produkty z dotychczasowej oferty marki. Pachną obłędnie!