„Sukcesja” to jeden z najgłośniejszych seriali HBO ostatnich lat. Opowiada on o rodzinie Royów, na czele której stoi Logan Roy (w tej roli Brian Cox). Między nim, a także jego córką i trzema synami dochodzi do poważnych spięć, gdy w grę wchodzi przejęcie sterów w należącej do nich korporacji mediowej. Produkcja cieszy się świetnymi opiniami wśród widzów i widzek z całego świata, a także uznaniem krytyków i krytyczek. Co więcej, ma na swoim koncie wiele nagród, w tym Złote Globy oraz Emmy. Ostatnio o serialu, za którego stworzenie odpowiada Jesse Armstrong, znów jest głośno. To dlatego, że już niebawem premiera nowego – trzeciego sezonu „Sukcesji”. Co o nim wiemy? Kto w nim wystąpi? Odpowiadamy na najważniejsze pytania związane z „Sukcesją 3”.

„Sukcesja 3” – obsada 

W trzecim sezonie „Sukcesji” po raz kolejny spotkamy naszych ulubionych bohaterów i bohaterki. Wśród nich wspomniany już Brian Cox, Jeremy Strong, czyli serialowy Kendall Roy, Sarah Snook (Siobhan „Shiv" Roy), Kieran Culkin, który wciela się w postać Romana, a także Alan Ruck – Connor Roy. Na ekranie pojawią się również zupełnie nowe twarze. Do grona członków i członkiń obsady dołączyli bowiem  Adrien Brody (aktor zagra miliardera i aktywistę), Alexander Skarsgård (jego bohater to odnoszący sukcesy prezes firmy IT) oraz Hope Davis. Gwiazda „Your Honor” tym razem wcieli się w postać Sandi Furness, czyli córkę największego konkurenta Logana Roya.   

„Sukcesja 3” – fabuła

Zakończenie drugiego sezonu „Sukcesji” okazało się niezwykle emocjonujące. A co wydarzy się w kolejnym? Wszystko wskazuje na to, że Logan Roy zadba o sojusze. Te, które zostały już zawiązane, a także zupełnie nowe. I mowa tu nie tylko o sojuszach rodzinnych, ale również (a może nawet „przede wszystkim”) finansowych oraz politycznych. Nie będzie łatwo, a to ze względu na narastające napięcia między nim, a Kendallem, Romanem, Shiv oraz Connorem. W rodzinną wojnę zaangażują się również: Tom oraz Greg, których na pewno kojarzysz z poprzednich sezonów głośnego serialu. 

„Sukcesja 3” – zwiastun

Więcej o nowym sezonie „Sukcesji” dowiadujemy się, oglądając oficjalny zwiastun, który trafił do sieci we wrześniu 2021 roku. Nie ma wątpliwości, że rodzinę Royów czekają kolejne kłótnie, ale również inne problemy i rozmowy, które (być może) pomogą w ich rozwiązaniu. Trailer znajdziesz poniżej. Przygotuj się na solidną dawkę emocji.  

„Sukcesja 3” – ile będzie odcinków?

Wiadomo już, z ilu odcinków będzie się składał trzeci sezon „Sukcesji”. Poprzednie liczyły ich po dziesięć. Natomiast ten, na którego premierę wciąż czekamy, będzie miał ich (tylko) dziewięć. 

„Sukcesja 3” – data premiery

Premiera trzeciego sezonu „Sukcesji” zbliża się nieubłaganie. Jeden z najgłośniejszych seriali HBO ostatnich lat powróci jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 18 października 2021 roku (dla widzów i widzek z USA produkcja będzie dostępna dzień wcześniej). To znaczy, że „Sukcesja 3” ujrzy światło dzienne dokładnie dwa lata po premierze finałowego odcinka drugiej serii.