Już od kilku tygodni w mediach krążą plotki na temat tego, że Suki Waterhouse jest w ciąży. Zarówno artystka, jak i jej partner – Robert Pattinson nie potwierdzali tych spekulacji. Aż do teraz. 32-latka w końcu odniosła się do tematu swojej ciąży. Wybrała bardzo uroczy sposób.

Suki Waterhouse jest w ciąży. It’s official

Tydzień temu paparazzi przyłapali Suki na mieście. Na zrobionych przez nich zdjęciach widać jej wyraźnie zaokrąglony brzuch. Mimo tego ani ona, ani Robert nie wypowiedzieli się na ten temat. To jeszcze nie był ich czas. Aktorka i piosenkarka stwierdziła, że ogłosi swoją ciążę światu podczas swojego koncertu.

Suki wystąpiła wczoraj na meksykańskim festiwalu Corona Capital. To właśnie tam oznajmiła publiczności, że spodziewa się dziecka. Jedna z fanek nagrała cały moment i opublikowała na Twitterze.

Pomyślałam, że założę coś świecącego, żeby odwrócić waszą uwagę od czegoś innego, co się u mnie dzieje. Nie jestem pewna, czy to działa – powiedziała ze sceny Waterhouse, wskazując przy tym na swój brzuch.

Fani i fanki zareagowali entuzjastycznymi okrzykami, a wokalistka zaczęła śpiewać. Trzeba przyznać, że Suki wybrała naprawdę uroczy moment i sposób na to, żeby przekazać szczęśliwą nowinę. Gratulujemy zarówno jej, jak i Robertowi Pattinsonowi!

Suki Waterhouse i Robert Pattinson – związek

Aktorka i piosenkarka jest w związku z Robertem Pattinsonem i to z nim jest w ciąży. O ich relacji nie wiemy zbyt wiele. Spotykają się od kilku lat, a na czerwonym dywanie zadebiutowali dopiero pod koniec zeszłego roku (po około czterech latach bycia razem). Para pojawiła się jeszcze razem na Met Gali oraz na wydarzeniu GO Campaign, po którym zaczęły się plotki na temat ciąży.

Teraz dostaliśmy już potwierdzenie. Jeszcze raz gratulujemy parze i życzymy spokoju. Patrząc na rozmiar brzucha Suki, domyślamy się, że dziecko pojawi się na świecie już niedługo!

 

Zobacz także: