Super Bowl to najważniejsze wydarzenie sportowe w Stanach Zjednoczonych. Jednak tego wieczoru uwagę Amerykanów (i całego świata) przyciągają nie tylko sportowcy walczący o mistrzostwo w lidze NFL, ale również największe gwiazdy muzyki, które występują podczas przerwy w rozgrywkach. Na Super Bowl 54 zaśpiewały dwie absolutne ikony - Shakira i Jennifer Lopez. Dały niesamowite show! Tego wieczoru zadbano o każdy - nawet najdrobniejszy szczegół. Idealnie zsynchronizowane światło, odpowiednie nagłośnienie, efektowne kostiumy. Wokalistkom towarzyszyła na scenie grupa profesjonalnych tancerzy. Wśród nich znaleźli się artyści z Polski. Kim są Klaudia Antos i Maniek Kotarski, którzy wystąpili u boku Jennifer Lopez?

Super Bowl 2020: polscy tancerze wystąpili u boku Jennifer Lopez! Kim są Klaudia Antos i Maniek Kotarski?

Na długo zapamiętamy występ Jennifer Lopez podczas Super Bowl 54. Okazuje się, że u boku gwiazdy wystąpili tancerze z polski - Klaudia Antos i Maniek Kotarski. Gratulujemy!

Część z was na pewno kojarzy Klaudię Antos, która zaistniała dzięki You Can Dance. Rodzima artystka pojawiała się również w innych telewizyjnych show, między innymi w Tańcu z gwiazdami oraz Aplauz, aplauz. Jakiś czas temu zdecydowała się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, aby tam doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszych choreografów na świecie. Kim jest Maniek Kotarski? Jeszcze kilka lat temu występował u boku rodzimych gwiazd, między innymi Dody czy Margaret. Teraz mieszka i spełnia się artystycznie w USA. Jego talent doceniły topowe gwiazdy, na czele z Camilą Cabello oraz Taylor Swift. Zdjęcie Mańka Kotarskiego z autorką hitu You Need To Calm Down znajdziecie na jego profilu na Instagramie. Natomiast w naszej galerii – na górze strony możecie zobaczyć zdjęcia z występu polskich artystów na Super Bowl 2020.

Córka Jennifer Lopez prawdziwą gwiazdą Super Bowl 2020! >>>