Sydney Sweeney – prawdopodobnie nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Aktorka zyskała międzynarodową sławę dzięki roli Cassie Howard w hitowym serialu „Euforia”. Potem wystąpiła w pierwszym sezonie „Białego Lotosu” i była świetna jako Olivia Mossbacher. Dziś jest uważana za jedną z najlepszych oraz najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia i pracuje nad kolejnymi produkcjami (m.in. nad „Madame Web” z Dakotą Johnson). Popularność przyczyniła się do wzrostu zainteresowania nie tylko jej poczynaniami zawodowymi, ale również życiem prywatnym. Komentowane są także stylizacje, które gwiazda wybiera na czerwony dywan i nie tylko. Ostatnio 25-latka znowu zachwyciła. I to w sukience od polskiej projektantki.

Sydney Sweeney założyła sukienkę od polskiej projektantki

Obok tej stylizacji Sydney Sweeney nie można przejść obojętnie. Znana aktorka założyła różową sukienkę mini, która została ozdobiona przepięknym detalem w kształcie róż. To strapless flower babydoll dress in pink – model pochodzący z aktualnej kolekcji Magdy Butrym, czyli najpopularniejszej polskiej projektantki poza granicami kraju. Spektakularna kreacja kosztuje 6150 zł i aktualnie jest wyprzedana w oficjalnym sklepie internetowym marki.

Gwiazda „Euforii” i „Białego Lotosu” zestawiła wspomnianą sukienkę z czarnymi butami na platformach, torebką oraz rajstopami w tym samym kolorze. Swój look uzupełniła o minimalistyczną biżuterię, w tym o naszyjnik. Warto dodać, że Sydney Sweeney regularnie współpracuje z Molly Dickson, czyli cenioną w branży stylistką gwiazd. Tak było i tym razem.

Sydney Sweeney i inne gwiazdy kochają projekty Magdy Butrym 

Sydney Sweeney to jedna z wielu, naprawdę wielu topowych gwiazd, modelek i celebrytek, które noszą projekty Magdy Butrym. Fanką tworzonych przez nią ubrań i dodatków są również m.in. Hailey Bieber, Elsa Hosk, Lady Gaga, siostry Kardashian-Jenner, Gigi Hadid czy Jennifer Lopez. Możemy się domyślać, że klientki polskiej projektantki cenią sobie ciekawy, nieoczywisty design połączony z najwyższą jakością.