Sylwia Gaczorek od lat działa w mediach społecznościowych – głównie na Instagramie i platformie YouTube. Pokazuje swoją pracę, dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem (przypomnijmy, że jest uznaną stylistką włosów), jak również tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Zazwyczaj stara się przekazywać fankom oraz fanom pozytywne emocje, zarażać ich uśmiechem czy pozytywną energią. Jednak wczoraj (23 czerwca) influencerka opublikowała film, który zdecydowanie różni się od innych. Opowiedziała o rodzinnej tragedii, a także potwierdziła, że rozstała się z narzeczonym po około pięciu latach związku. 

Sylwia Gaczorek rozstała się z narzeczonym! Influencerka opublikowała smutny film

Choć nie było to proste, Sylwia Gaczorek otworzyła się przed swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami. Influencerka i stylista włosów przyznała, że rozstała się z Iwanem Wasylem, z którym spotykała się przez około pięć lat, a od 2019 była zaręczona. Świetnie się razem bawili, planowali ślub, poza tym poważnie rozmawiali o dzieciach, jednak – jak dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy z dalszej części wideo – główna zainteresowana całą sprawą nie mogła liczyć na wsparcie swojego partnera w momencie, w którym bardzo tego potrzebowała. 

To będzie najtrudniejszy film w historii tego kanału. Zacznę od tego, że chciałam potwierdzić wasze przypuszczenia i powiedzieć, że... tak, rozstaliśmy się z Iwanem i czułam od dłuższego czasu, że nie dzieje się u nas dobrze i że nie jest tak, jak być powinno – przyznała Sylwia Gaczorek w filmie opublikowanym na YouTube. 

Fanki oraz fani Sylwii Gaczorek prawdopodobnie wiedzą, że ostatnie miesiące nie były łatwe dla niej, jak również dla jej rodziny. Tata gwiazdy internetu miał zawał, a następnie został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Niestety lekarzom i lekarkom nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł w marcu tego roku. W ciągu kilku – niezwykle trudnych miesięcy – Sylwia Gaczorek nie poddawała się. Chciała być oparciem dla swojej mamy, jak również dla sióstr. Okazuje się, że sama nie dostała jednak wsparcia od narzeczonego, co dało jej do myślenia. Co więcej, w życiu Sylwii i Iwana wydarzyło się coś, czego – jak sama przyznała – nie jest w stanie zaakceptować. Nie wiadomo, o co dokładnie chodzi. 

Nie mogłam zrozumieć, dlaczego tak bliska osoba opuściła mnie w tak trudnym okresie – przyznała Sylwia Gaczorek. 

Film jest dostępny w całości na oficjalnym kanale influencerki w serwisie YouTube. 

Narzeczony Sylwii Gaczorek wydał oficjalne oświadczenie 

Kilka godzin po tym, jak wideo trafiło do sieci, Iwan Wasyl wydał oficjalne oświadczenie, w którym – podobnie jak jego ex narzeczona – poruszył temat rozstania. Przyznał, że nie chce komentować tego, co znalazło się w filmie. Natomiast życzy Sylwii Gaczorek wszystkiego dobrego i dziękuje jej za wspólnie przeżyte chwile. Oświadczenie możecie zobaczyć poniżej.

Lubiłyście i lubiliście ich jako parę?