Sylwia Przybysz i JDabrowsky spodziewają się trzeciego dziecka

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już wkrótce po raz kolejny zostaną rodzicami. Para influencerów podzieliła się tą radosną nowiną w miniony weekend za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak przystało na gwiazdy internetu, rodzice trzyletniej Poli i niespełna dwuletniej Neli udostępnili na Instagramie zdjęcie z profesjonalnej sesji ciążowej. Młoda mama prezentuje na nim zaokrąglony, ciążowy brzuch.

Jak można się było spodziewać, pod postem momentalnie pojawiły się tysiące komentarzy. Poza fanami, powinszowania złożyli także inni celebryci, w tym Żaklina Ta Dinh, Wersow, Andziaks, Roksana Węgiel, Hanna Żudziewicz i Adam Zdrójkowski.

Kochani, dziękuję za ogrom gratulacji – oznajmiła Sylwia za pośrednictwem InstaStory.

Niestosowane komentarze pod ciążowym postem Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego

Nie da się nie zauważyć, że trzecia ciąża Sylwii Przybysz w ciągu czterech lat wzbudza w sieci sporo emocji. Choć pod wpisem piosenkarki i jej męża zdecydowanie przeważają entuzjastyczne komentarze, w kierunku pary padło też sporo przykrych słów. Jedna z fanek postanowiło stanąć w ich obronie.

Ludzie widzący problem w tym, że Sylwia jest w 3. ciąży, odpowiedzcie mi na pytanie, czy to wy będziecie musieli te dzieci wychować, utrzymać? Nie! Więc nie rozumiem, w czym problem – oznajmiła użytkowniczka o nazwie weeeniaaaxd.

Internautka przypomniała też, że Sylwia i Janek wielokrotnie powtarzali, że pochodzą z wielodzietnych rodzin i sami też marzą taką właśnie stworzyć.

Oni sami pewnie tego problemu nie widzą, bo stać ich i zapewne było ich marzeniem mieć dużą rodzinę. Kochają się, to widać, więc nie rozumiem, w czym problem. Ja Sylwii życzę dużo zdrówka i im wszystkim wytrwałości, bo z taką gromadka to nie lada wyzwanie. Gratulacje! – dodała.

To jednak nie wszystko. Tematem osobnej dyskusji stał się także komentarz Jakoba Kosela. Finalista piątej edycji programu „Top Model” pozwolił sobie zareagować na ogłoszenie o ciąży Sylwii następującymi słowami:

TO SIE NAZYWA PRAWDZIWA JAZDA BEZ TRZYMANKI – czytamy.

Jakob Kosel / fot. AKPA

Zobacz także:

Jak już wspomnieliśmy, komentarz modela nie przeszedł niezauważony. Obserwatorka Sylwii i Janka zwróciła uwagę na to, że jest to jeden z wielu komentarzy, które z założenia mają być żartobliwe, ale jej zdaniem są po prostu nie na miejscu

Jazda bez trzymanki? Nie próżnuje? Czy wy uważacie, że to są komentarze na miejscu? Niby zabawne, ale wcale takie nie są. Jaka jazda, jazda czym i na czym? Znów? Co znaczy znów? – pyta użytkowniczka o nazwie kameliniana.

Na ten moment Jakob Kosel nie zdecydował się odnieść do słów krytyki.

Myślicie, że jego komentarz faktycznie był nietaktowny?