Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w naszym kraju. Pomimo swojego młodego wieku, jej wizerunek sprawia, że wygląda na dużo starszą niż w rzeczywistości. Jak wiadomo mocny makijaż i odpowiedni outfit potrafią dużo zmienić. Wokalistka ciągle wystawiona jest na krytykę. Internauci i internautki komentują jej makijaż, stylizacje czy nawet sylwetkę. Przypominamy, że celebrytka ma dopiero 15 lat. Miarka przebrała się, gdy pod najnowszym postem na Instagramie obserwujące młodą gwiazdę osoby zaczęły pytać, czy jest… w ciąży. Dlaczego ludzie nadal myślą, że w ogóle mają prawo i mogą oceniać sylwetki innych? Jak i zadawać tak osobiste pytania? Viki nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć na komentarze.

Viki Gabor podejrzewana o bycie ciąży po tym, jak opublikowała post w obcisłej sukience

Wczoraj na Instagramie piosenkarki pojawił się post, w którym 15-latka promuje swoją nową kolekcję kosmetyków stworzoną z jedną z marek beauty. Nagrała filmik, w którym psika się mgiełką. Viki pokazała się w lustrze, a na sobie miała obcisłą sukienkę. Wystarczyło to, żeby nastolatka dostała mnóstwo komentarzy dotyczących jej naturalnej i w pełni normalnej (!!) sylwetki.

Jesteś w ciąży? / Bez obrazy, bo nie chcę tu nikogo obrażać, tylko wyrazić swoje zdanie. Vika w tej sukience wygląda jakby była w ciąży, a przynajmniej tak to na filmie wygląda – brzmiały niektóre z komentarzy.

Gabor postanowiła nie zostawiać sprawy bez własnego komentarza. Zdecydowała się także zablokować możliwość komentowania wspomnianego postu.

Viki Gabor odpowiedziała na komentarze dotyczące jej ciała

Wokalistka opublikowała Instastory, w którym wyznała, że nie czuła się dobrze, czytając krzywdzące komentarze. Zaapelowała również do swoich fanek.

Dziewczyny, jesteśmy piękne! Nie pozwólcie nikomu wmówić, że jest inaczej – zaczęła. – Nienawidzę tego, jak ludzie oceniają inne ciała. Skup się na sobie i daj ludziom żyć. Czułam się bardzo niekomfortowo, czytając te wszystkie komentarze pod moim postem. Naprawdę chciałabym napisać piosenkę na ten temat. To bardzo smutne, że ludzie wciąż myślą w ten sposób. Poza tym powinniśmy więcej mówić o body positivity w Polsce. To jest potrzebne – dodała.

W pełni zgadzamy się z Viki. Ta sytuacja pokazała, że ludzie potrafią napisać absurdalny komentarz o ciąży nawet dziewczynie, która ma 15 lat i jest naprawdę szczupła. Jaki jest w tym sens? Nastolatka ma rację – potrzeba nam edukacji na temat ciałopozytywności, ale przede wszystkim powszechnej, powinno się wydawać wiedzy, o tym, że nie można komentować sylwetek, rozmiarów i ciał innych. To naprawdę nie jest na miejscu. Nigdy nie wiadomo, jak zareaguje druga osoba, a głupia opinia może pozostać w kimś do końca życia i pociągnąć za sobą lawinę poważnych konsekwencji, które mogą się odbić na zdrowiu fizycznym i psychicznym!