Viki Gabor to jedna z niewielu uczestniczek programu „The Voice Kids”, które wykorzystały podarowaną od losu szansę i dziś świetnie radzą sobie na rynku muzycznym. Zwyciężczyni Eurowizji Junior ma już na swoim koncie złotą płytę za swój debiutancki album „Getaway (Into My Imagination)”, nagrodę Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2021 w kategorii „Ulubiona Polska Gwiazda” oraz hitową współpracę z ikoną polskiej estrady – Kayah.

Viki Gabor zaskakuje odmienionym wyglądem

Viki Gabor doskonale odnajduje się nie tylko w studiu nagraniowym i na scenie, ale także w „dorosłym” show-biznesie. Wiosną tego roku utalentowana nastolatka została najmłodszą w historii uczestniczką programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W show Telewizji Polsat można ją było oglądać m.in. w roli Billie Eilish, Ariany Grande, czy Rihanny. Wygląda na to, że spektakularne metamorfozy wyraźnie przypadły młodej piosenkarce do gustu. Mimo tego, że od jej udziału w programie minęło już wiele miesięcy, gwiazdka postanowiła znów zaszaleć ze swoim wizerunkiem. Tym razem wykonawczyni przeboju „Superhero” postawiła na... robiący w tym sezonie furorę styl Barbiecore.

Viki Gabor zapowiada nowy singiel pt. „Barbie”

20 września na oficjalne profile artystki w mediach społecznościowych trafiło zdjęcie ukazujące efekty jej ostatniej przemiany. Długie włosy w odcieniu bardzo jasnego blondu, różowe ubrania i mocny makijaż sprawiły, że na pierwszy rzut oka trudno ją w ogóle rozpoznać. Viki Gabor nie ukrywa, że jej zaskakująca metamorfoza jest elementem promocji jej nowej piosenki.

Nowy singiel, nowa fryzura – oznajmiła Viki w najnowszym poście.

Premiera utworu o wymownym tytule „Barbie” zaplanowana jest na 23 września.

Pasuje jej taki styl?