Te młode gwiazdy zaczynały karierę w serialu „Rodzinka.pl”

Rodzinka.pl” nadała rozpęd niejednej karierze. Choć dziś już niewiele osób o tym pamięta, komediowa produkcja przyniosła ogólnopolską rozpoznawalność takim gwiazdom młodego pokolenia jak Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Olga Kalicka, Wiktoria Gąsiewska oraz Julia Wieniawa. Serial zadebiutował na antenie telewizyjnej Dwójki już przeszło 11 lat temu, co oznacza, że nawet najmłodsi członkowie obsady to już dziś w większości dorosłe osoby. Mowa tu chociażby o odtwórcy roli Kacperka, Mateuszu Pawłowskim, który w tym roku świętował swoją osiemnastkę.

Spory szok mogą także przeżyć ci, którzy pamiętają dziecięcą aktorkę, która grała jego najlepszą koleżankę. Serialowa Zosia, czyli Emilia Dankwa, już wkrótce będzie obchodziła swoje siedemnaste urodziny i w niczym nie przypomina grzecznej, małej dziewczynki, którą pamiętamy z ekranów.

Emilia Dankwa kiedyś i dziś

Emilia Dankwa rozpoczęła swoją przygodę z telewizją jako sześciolatka. Poza rolą w „Rodzinka.pl”, zaliczyła także występy w takich produkcjach jak „Prawo Agaty”, „Być jak Kazimierz Deyna”, „M jak miłość” i „Belfer 2”. Dzięki popularności, którą przyniosła jej praca na planach filmów i seriali, dziś spełnia się nie tylko jako aktorka, ale także jako influencerka i modelka.

Jak przystało na gwiazdkę młodego pokolenia, Emilka mocno udziela się w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje na ten moment już niemal 120 tysięcy użytkowników serwisu. Charyzmatyczna szesnastolatka jest także aktywna na TikToku i YouTube, przez co marki chętnie zapraszają ją do współpracy. Ostatnio była nawet gościem naszpikowanego celebrytami eventu jednego z liderów branży biżuteryjnej. Emilka wzbudziła tam zresztą sporą sensację. Postawiła bowiem na dość odważną jak na swój wiek stylizację.

Zobaczcie w naszej galerii, jak na przestrzeni lat zmieniała się Zosia z „Rodzinki.pl”.

Rozpoznalibyście ją na ulicy?