Meghan Markle i książę Harry podzielą się prywatnością na Netfliksie

1 grudnia Netflix udostępnił zwiastun dokumentalnego serialu o życiu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Produkcja ma pokazać ich historię miłosną z punktu widzenia samych zainteresowanych, ujawni też nieznane okoliczności podjęcia decyzji o odejściu z brytyjskiej monarchii. Jak słyszymy w trailerze z ust młodszego brata Williama, dokument powstał, ponieważ „Nikt nie wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami”.

Kiedy stawka jest tak wysoka, czy nie ma sensu, by poznać tę historię z naszej perspektywy? – pyta na nagraniu księżna Sussex.

Data premiery produkcji, wartej około 100 milionów dolarów, nie jest jeszcze znana, jednak w zwiastunie pojawia się informacja, że ujrzy światło dzienne „już wkrótce” (według „Daily Mail” pojawi się na Netfliksie 8 grudnia).

Podczas gdy świat wstrzymuje oddech na myśl o kolejnych „bombach”, jakie Meghan i Harry tym razem zrzucą na rodzinę królewską, media żyją obecnie zupełnie innym faktem. Oto bowiem do sieci trafiło nowe zdjęcie Archiego, synka książęcej pary, który urodził się 6 maja 2019 roku.

Nowe zdjęcie Archiego – syna Meghan Markle i księcia Harry’ego

Ostatnie oficjalne zdjęcie chłopca, którym jego rodzice pochwalili się w internecie, pojawiło się na opublikowanej przez Sussexów zeszłorocznej kartce świątecznej (zobacz rodzinny portret w naszej GALERII). Najnowsza fotka to screen wideorozmowy prowadzonej przez Meghan Markle z dyrektorką generalną firmy konsultingowej Full Circle Strategies, Jotaką Eaddy. Choć spotkanie wyglądało na oficjalne, Archie niespodziewanie wskoczył mamie na kolana. Kadr udostępniła na Twitterze profesorka Duchess Harris. Wpis szybko zniknął z jej profilu, ale fankom i fanom royalsów nic nie umknęło.

Część internautek i internautów z miejsca orzekła, że 4-latek, którego głowę pokrywa burza rudych loków, coraz bardziej przypomina księcia Harry'ego. Inni nie mają wątpliwości: ciemne oczy chłopca bardziej upodobniają go do Meghan. Jeszcze inni dostrzegają niezwykłe podobieństwo Archiego i jego młodszej siostry, Lilibet. Przypomnijmy: córka Sussexów przyszła na świat 4 czerwca 2021 roku (już w USA), a jej debiutanckie zdjęcie rodzice opublikowali z okazji ubiegłorocznego Bożego Narodzenia. Kolejnym kadrem pochwalili się znajomi książęcej pary z okazji pierwszych urodzin dziewczynki.