Szaleństwo Zakupów powraca! W dniach 24-27 września 2020 będziecie mogli skorzystać z wyjątkowych zniżek w sklepach stacjonarnych i online. Pełną listę marek biorących udział w jesiennej edycji największej akcji rabatowej w Polsce znajdziecie TUTAJ. Ale już dziś, czyli 21 września 2020 roku, możecie wziąć udział w niezwykłych aktywnościach w centrum handlowym Wroclavia, które mieści się przy ul. Suchej 1 we Wrocławiu oraz zlokalizowanej przy al. Jana Pawła II galerii handlowej Westfield Arkadia w Warszawie. O jakie atrakcje chodzi? Sprawdźcie poniżej.

Szaleństwo Zakupów w centrum handlowym Wroclavia – co się wydarzy?

Już dziś startuje jesienna edycja akcji rabatowej Szaleństwo Zakupów 2020. Zanim jednak skorzystacie ze zniżek w popularnych sklepach stacjonarnych i online, zajrzyjcie do centrum handlowego Wroclavia w stolicy Dolnego Śląska. Czeka tam na was mnóstwo atrakcji. W poniedziałek 21 września 2020 roku od godz. 12:00 będziecie mogli skorzystać z Kalejdoskopu. Co to jest? Spieszymy z odpowiedzią! Specjalnie przygotowany Kalejdoskop to szalona fotobudka, dzięki której będziecie mogli przenieść się do beztroskich czasów dzieciństwa. Mamy dla was dobrą wiadomość – ta atrakcja będzie czynna aż do piątku 25 września. Na pewno zdążycie zrobić sobie w niej wyjątkowe zdjęcie.

Kolejna atrakcja w centrum handlowym Wroclavia to Wybory Szaleństwa Zakupów, czyli modowa strefa, w której każdego dnia znajdziecie nowe propozycje stylizacji na każdą okazję z wykorzystaniem ubrań i dodatków z oferty sklepów wrocławskiej galerii. Pierwsza odsłona Wyborów Szaleństwa Zakupów już dziś – 21 września. Jeśli właśnie odświeżacie swoją garderobą i przygotowujecie ją do najchłodniejszych miesięcy w roku, to szczególnie zachęcamy do zainteresowania się tą modową strefą.

Szaleństwo Zakupów jesień 2020 w centrum handlowym Wroclavia. Tych atrakcji nie możecie przegapić! >>>

Szaleństwo Zakupów w Westfield Arkadia – atrakcje w centrum handlowym

W absolutnie wyjątkowych aktywnościach i atrakcjach będą mogli wziąć udział także klienci warszawskiego centrum handlowego Westfield Arkadia. Już dziś, czyli 21 września 2020 roku, rozpoczyna się wystawa okładek zaprzyjaźnionego magazynu ELLE. To świetna okazja do tego, by sprawdzić, jak na przestrzeni ostatnich 25 lat zmieniły się trendy, jak również przypomnieć sobie najpiękniejsze zdjęcia promujące poszczególne wydania czasopisma. Przypomnijmy, że na okładkach polskiej edycji magazynu ELLE pojawiały się m.in. gwiazdy rodzimego kina i modelki.

Co więcej, w ten poniedziałek startuje kino plenerowe. Od 21 do 24 września w galerii handlowej Westfield Arkadia została wyświetlone aż cztery filmy o tematyce modowej i nie tylko, a mianowicie „McQueen", „Coco before Chanel", „Neon Demon" i „Diana". Wszystkie projekcje odbędą się na terenie zielonym przed wejściem do centrum handlowego w godzinach 19:00-21:00. Tych seansów nie możecie przegapić!

O atrakcjach, które odbędą się w Westfield Arkadia w Warszawie w kolejnych dniach, przeczytacie, klikając ten link: Szaleństwo Zakupów jesień 2020 w Westfield Arkadia. Co się wydarzy? Oto atrakcje, których nie możecie przegapić >>>