Wśród netflixowych serialowych produkcji dla nastolatków jednym z najpopularniejszych tytułów jest Szkoła dla elity. Zanim jeszcze ujrzał światło dzienne, promowany był jako produkcja idealna dla fanów Plotkary. Cóż, nie dopatrzyliśmy się w nim zbyt wielu cech wspólnych, może oprócz tego, że również opowiada Serial opowiada o dzieciakach z wyższych sfer. A dokładnie, o uczniach najbardziej elitarnej szkoły w Hiszpanii, Las Encinas. W pierwszym sezonie, który miał swoją premierę rok temu, dołączyła do niej trójka nowych dzieciaków pochodzących ze zdecydowanie gorzej sytuowanych rodzin, niż większość uczących się w Las Encinas nastolatków. A ich pojawianie się na szkolnych korytarzach zbiegło się z tragicznym wydarzeniem, w wyniku którego zginęła jedna z uczennic. Historia, za którą stoją Carlos Montera oraz Dario Madrona, odniosła sporą popularność nie tylko wśród hiszpańskojęzycznych użytkowników Netflixa. Dlatego jeszcze w 2018 roku wiedzieliśmy, że platforma zdecyduje się na kontynuację Szkoły dla elity. Teraz znamy jeszcze więcej szczegółów na temat tej produkcji.

Zobacz także: „Szkoła dla elity” 2: Nowi bohaterowie sporo namieszają! Kim są Rebeca i Valerio? [TYLKO NA GLAMOUR.PL!]

Szkoła dla elity 2. sezon: nowe osoby w obsadzie

Netflix zdradził, że do w 2. sezonie Szkoły dla elity do obsady dołączą nowe twarze: Jorge Lopez (Soy Luna, Violeta) Georgina Amorós (Bienvenidos a la familia, Vis a Vis) oraz Claudia Salas (Zaraza). Pojawią się oni u boku znanych już ze wcześniejszych odcinków Miguela Herrána (Dom z Papieru, Tiempo después), Jaime Lorente (Dom z Papieru, La sombra de la ley), Itzána Escamilli (Telefonistki, El Ministerio del tiempo), Miguela Bernardeau (Ola de Crímenes), Aróna Pipera (15 años y un día), Ester Expósito (Gdy anioły śpią), Miny El Hammani (El Príncipe – dzielnica zła), Álvaro Rico (Velvet Collection), Omara Ayuso (debiutował w Szkole dla elity) oraz Danna Paola (Atrévete a Soñar).

Wiemy także, że kontynuacja Szkoły dla elity liczyć będzie 8 nowych odcinków, nagranych w technologii 4K, które pojawią się na Netflixie w 2019 roku. Za produkcję drugiego sezonu ponownie odpowiadać będzie Zeta Audiovisual (Teraz albo nigdy, Trzy metry nad niebem, Tylko Ciebie chcę). Zdjęcia nowej obsady oraz zapowiedź 2. sezonu Szkoły dla elity możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Zobacz także: „Szkoła dla elity” 2: Kim jest nowa bohaterka, Cayetana? Rozmawialiśmy o niej z aktorką Georginą Amorós [TYLKO NA GLAMOUR.PL!]