Zbliżające się wielkimi krokami Boże Narodzenie to wyjątkowy czas spotkań z bliskimi. A co za tym idzie – obdarowywania się prezentami. Poszukiwania udanego upominku powinniśmy zacząć od osoby, której chcemy sprawić przyjemność. Co lubi? Jaki styl preferuje? Jaka relacja nas łączy? Świetnym rozwiązaniem jest biżuteria. To zawsze bardzo osobista forma prezentu, bo dobierana właśnie pod kątem tego, jak dobrze znamy obdarowywaną przez nas osobę, a także jej gustu. Naszym zdaniem biżuteria to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o pomysł na prezent dla przyjaciółki, siostry, mamy czy babci. Na pewno wiecie, co bliskie waszemu sercu kobiety lubią najbardziej. Ale gdybyś potrzebowała inspiracji, idealną będzie najnowsza kolekcja marki Apart, której ambasadorkami zostały trzy wyjątkowe kobiety reprezentujące trzy różne pokolenia. To aktorka, wokalistka Julia Wieniawa, trenerka i propagatorka zdrowego stylu życia Anna Lewandowska oraz aktorka Małgorzata Socha. Które modele biżuterii z oferty marki Apart pokochały, a ciebie mogą naprowadzić na wybór świątecznych podarunków?
 

Biżuteria w stylu Anny Lewandowskiej

Choć na co dzień ceni sobie wygodę, uwielbia błyszczeć podczas specjalnych okazji i wielkich wyjść. Jeśli taka jest osoba, której chcesz sprawić przyjemność w postaci biżuterii pod choinką, zainspiruj się Anną Lewandowską. Trenerka ma słabość do modeli, które przykuwają wzrok. Dlatego w kampanii marki Apart zobaczysz ją w złotych wiszących kolczykach z cyrkoniami (KUP TUTAJ), widowiskowym, intensywnie skrzącym się lśnieniem białych cyrkonii pierścionku ze srebra (KUP TUTAJ) oraz bransoletce z żółtego złota z diamentem i supermodnymi i bardzo eleganckimi perłami (KUP TUTAJ). Co wybierasz?

Biżuteria w stylu Małgorzaty Sochy

Kobieta, której chcesz w te święta sprawić przyjemność w postaci pięknej biżuterii jest wielką fanką kolczyków, obok których nie da się przejść obojętnie? Zainspiruj się stylem Małgorzaty Sochy i jej wyborami z najnowszej kolekcji Apart. Wykonane ze srebra kolczyki z cyrkoniami (KUP TUTAJ) na pewno zachwycą ją równie mocno, jak aktorkę. Do tego możesz dobrać również naszyjnik w tym samym stylu (KUP TUTAJ). Taki duet będzie wyglądał zjawiskowo! Małgosię, uznawana za jedną z najlepiej ubranych Polek, oczarowały też diamenty. Wiesz, że lubi je także twoja mama? Obłędną zawieszkę ze złota KUPISZ TUTAJ.

Biżuteria w stylu Julii Wieniawy 

Doskonale wie, co piszczy w biżuteryjnych trendach. Uwielbia symbole, na przykład astro motywy, a także modne łączenia. To nie tylko Julia Wieniawa, jedna z ambasadorek marki Apart i bohaterka najnowszej kampanii, ale być może również twoja najlepsza przyjaciółka albo siostra. Jeśli uważasz, że Julia i bliskie ci kobiety łączy słabość do podobnej biżuterii zobacz, jakie modele byłyby dla niej świetnym pomysłem na prezent. To złoty naszyjnik z cyrkoniami i półksiężycem (KUP TUTAJ), srebrne kolczyki z gwiazdkami (KUP TUTAJ) oraz bransoletka z zawieszkami (KUP TUTAJ).

 

Zobacz także:

Kolekcja Beads, którą pokochają wszystkie kobiety

fot. materiały prasowe Apart

Wiele fanek biżuterii lubi, kiedy ma możliwość jej personalizacji. To również świetne rozwiązanie w kontekście gwiazdkowych prezentów. Dlatego w ofercie marki Apart znajdziesz też linię Beads z bransoletkami i licznymi zawieszkami. Z okazji świąt są to także gwiazdka, Święty Mikołaj, pingwin, renifer, elf, choinka czy pierniczek. Taką świąteczną wersję bransoletki zobaczysz w nowej kampanii Apart z udziałem Julii Wieniawy, Anny Lewandowskiej i Małgorzaty Sochy. A kupisz ją TUTAJ.