W trakcie trwania programu sporo się mówiło o tym, że udział w Top Model to trampolina do profesjonalnej kariery w modelingu. Nie trzeba było długo czekać, by pozytywnie zweryfikować tę tezę! Finał Top Model 7 za nami i choć laur zwycięstwa przypadł Kasi Szklarczyk, to dwoje innych uczestników ma już za sobą swoje pierwsze zawodowe zlecenie! 

Finał Top Model 7: gwiazdy i goście specjalni ostatniego odcinka Top Model 2018. Anja Rubik, Red Lipstick Monster

Szymon Reich i Żaklina Ta Dinh, między którymi w programie trochę iskrzyło, stanęli razem przed obiektywem Macieja Bernasia jako bohaterowie kampanii marki Lou, a dumna modelka wrzuciła zdjęcie zapowiadające większa całość na swój Instagram. Podobne ujęcie pojawia się także u modela. Z opisu wynika, że zrealizowano je tuż po poniedziałkowym finale programu. 

Kampania zapowiada się naprawdę ciekawie - ze zdjęcia spogląda przytulona do siebie para pozująca w świątecznej scenerii. Na profilu i na Insta Stories marki także możecie zobaczyć backstage powstawania sesji. Przypomina to trochę atmosferę w programie - jest wesoło, bez spinki, a praca idzie gadko. Póki co nie wiadomo, ile ujęć łącznie zrealizowano, ale najpewniej dowiemy się tego wkrótce z profilu któregoś z uczestników. 

W ciągu doby pod postem gwiazdki pojawiło się ponad 60 tysięcy lajków i ponad 630 komentarzy. Szymon zgromadził trochę ponad połowę mniej; w sumie ich wspólne zdjęcie polubiło prawie 100 tysięcy osób! Nie ma cienia wątpliwości co do tego, że marka Lou znalazła najbardziej nośny sposób na dotarcie do swoich klientów.

Jak wam się podoba Szymon Reich i Żaklina Ta Dinh w pierwszej wspólnej kampanii?

Katarzyna Szklarczyk wygrała Top Model 7! Kim jest zwyciężczyni programu? Wiek, wzrost i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o finalistce Top Model 2018 [KWESTIONARIUSZ]

Zobacz także: